Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor! Neflix'ten İş İlanı! Netflix'e Nasıl Başvurulur?

Netflix İstanbul Ofisi İçin Eleman Arıyor! Neflix'ten İş İlanı! Netflix'e Nasıl Başvurulur?

Netflix İstanbul'da açacağı ofisi için iş ilanı yayınladı. Türkiye'ye temsilcilik açma kararı alan netflix yeni bir istihdam kapısı yaratacak. İşte Netflix'in Türkiye'deki ofisi için yayınladığı ilan. Netflix'in iş ilanı şartları ne?

Netflix Türkiye'de açacağı ofis için bir iş ilanı yayınladı. İstanbul'da açılacak ofisine yönetici arayan Netflix, iş ilanını yayınladı. Başvuru yapmak isteyen adaylarda beş sene benzer alanlarda deneyim şartı ön koşullarda yer alıyor. 

Netflix de deneyim istiyor. İstanbul'da temsilcilik açacağı duyurulan Netflix herkesi sevindirdi. Türk yapımları ile renklenen Netflix tüm bu yapımların ardından Türkiye'de bir temsilcilik ofisi açmaya karar verdi. Hem uluslararası alanda görünürlük, sinema sektörümüzün geleceği ve istihdam gibi konular açısından oldukça olumlu bir adım olan bu durumla ilgili olarak bakanlıktan da kutlama mesajı gelmişti. 

Netflix'in İstanbul'daki Ofisi İçin Yönetici Aranıyor

İstanbul'da kurulacak temsilci binası için Netflix, kendi altyapısını kurduğu Netflix Jobs adlı web sitesi üstünden bir ilan yayınladı. Dijital yayın platformu olan Netflix, İstanbul'da açacağı ofise bir yönetici aradıklarını duyururken, yayınladıkları ilanda Netflix'in genişlemesi ile birlikte en yetenekli ve en parlak isimleri aramaya devam ettiklerini açıkladı. 

Nitelikleri ne olmalı?

Netflix ekibi, kendi bünyesine katacakları yöneticinin görevlerini de sıraladı. Buna göre ise EMEA'daki yani Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki genişlemeyi destekleyecek olan deneyimli yönetici aradıklarını yazan Netflix en az beş sene tecrübe istiyor. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibine girecek olan kişinin İstanbul'da açılacak olan ofis için kilit bir isim olacak. 

Aday başvurusunda dikkat edilecekler

Netflix'in İstanbul'daki ofisinde çalışacak kişinin büyük bir görevi bulunuyor. Ofiste yöneticilik işleri yapacak olan kişinin benzer alanlarda en az beş sene deneyiminin olması bekleniyor. Yöneticinin sosyal ilişkilerde başarılı olması istenirken, ekip çalışmasında da iyi bir performans sergilemesi gerekiyor. Yüksek bir motivasyona sahip olan ve sorunlara çözüm üretme konusunda da öncü olabilecek kişiler aranıyor. Problemlerin ise küçük ya da büyük olmasının fark etmeyeceğini açıklamalarına ekleyen Netflix ayrıca iş başvurusunda ofisteki meydana gelecek ihtiyaçlara karşılık verebilecek problem çözme odaklı kişiler aradıklarını da belirtti.