Netflix'te yayınlanan 9 Kere Leyla Filmi Hakkında Demet Akbağ Gerçeği ilk kez itiraf etti olay oldu

Netflix'te yayınlanan 9 Kere Leyla Filmi Hakkında Demet Akbağ Gerçeği ilk kez itiraf etti olay oldu

Geçtiğimiz ay Netflix'te yayınlanan ve başrollerini Demet Akbağ ile Haluk Bilginer'in paylaştığı 9 Kere Leyla filmi izleyiciler tarafından eleştirilerin odağı olmuştu. Hem Haluk Bilginer hem de Demet Akbağ, böyle bir dizi de nasıl rol alır diye...

Geçtiğimiz ay Netflix'te yayınlanan ve başrollerini Elçin Sangu, Demet Akbağ ile Haluk Bilginer'in paylaştığı 9 Kere Leyla filmi izleyiciler tarafından eleştirilerin odağı olmuştu. Hem Haluk Bilginer hem de Demet Akbağ, böyle bir dizi de nasıl rol alır diye soran izleyiciler, usta oyuncuları eleştirmeye hâlâ devam ediyor.

Eleştirilerin ardı arkası kesilmeyince önce Haluk Bilginer'den rol aldığı diziye dair açıklama gelmiş ve bugün çekilse yeniden oynarım diyerek emek verdiği projeye sahip çıkmıştı.

Demet Akbağ Emeğine Sahip Çıktı!

Haluk Bilginer'in ardından eleştiri oklarını usta oyuncu Demet Akbağ'a yönlendiren izleyiciye bir yanıt da Akbağ'dan geldi.

Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına konuk olan Demet Akbağ, 9" Kere Leyla neden beğenilmedi?" sorusuna; herkesin beklentisi farklı olabilir mizah anlayışı ile alakalı bir durum bu cevabını verdi. Açıklamalarında; bunun bir dijital platform dizisi olduğunu da belirten Akbağ, sinemaya uyarlansa belki farklı bir sonuç alınabilirdi. Ezel Akay'ın kendine has bir dünyası var ve ben onun mizah anlayışını beğeniyorum dedi. Yayına girdikten sonra eleştirilerin çoğunu Ezel Akay'ın tek başına göğüslemek zorunda kaldığını belirten Demet Akbağ, eleştirmenleri her zaman memnun etmek mümkün değil. Bugün teklif gelse ve sonucun böyle olacağını bilsem yine oynarım, ben asla pişman olmadım diyerek hem diziye hem de verdiği emeğe sahip çıktı.

9 Kere Leyla Konusu

Yoğun bir eleştiriye maruz kalan 9 Kere Leyla dizisinin konusu ise; bir ev hanımı olan Leyla'nın kocası, evlilik terapistleri ile ilişki yaşamaya başlar ve ikili Leyla'dan kurtulma planları yapar.