O kişiler yararlanabilecek! 200 bin liraya kadar kredi imkanı! Bakın kimlere veriliyor!

O kişiler yararlanabilecek! 200 bin liraya kadar kredi imkanı! Bakın kimlere veriliyor!

Üç banka duyurdu, o kişilere 200 bin TL kredi imkanı doğdu. Birebir başvuru da yapılabiliyor, ya da internet şubeden başvuru alınıyor. Üç bankadan müjdeli haber, 200 bin lira kredi fırsatı doğdu! 200 bin lira kredinin şartları ne?

Üç banka 200 bin liraya kadar kredi dağıtıyor! Yalnızca emeklilerin yararlanabildiği uygulamayı QNB Finansbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank duyurdu! Peki şartlar neler?

QNB Finans Bank'ta 100 bin liraya kadar internet bankacılığı kolaylığı

Kredi kullanmak isteyen emekliler 200 bin liraya kadar QNB Finans Bank'tan başvuru yapabiliyor. Şartı ise emekli maaşının QNB üzerinden alınması. Emeklisini bu bankadan alan müşteriler sadece kimliklerini alıp bankadan başvuru yapabiliyor. Hatta yüz bin liraya kadar ise bankaya gitmeye bile gerek yok, bu miktara kadar internet bankacılığından ya da SMS üzerinden de başvuru yapılabiliyor. 

Yüksek kredi kullanmak için bankadaki kredi ya da kredi kartı borcunu kapatmak gerekmekte. Eğer kredi limiti istenilenden düşük çıkarsa bankaya ipotek vererek 200 bin liraya kadar kredi miktarını çıkarabilme fırsatı var. 

Ziraat Bankası maaş taşımalarına 36 ay vade veriyor

Ziraat Bankası da emeklilere yönelik olarak kredi veren bankalar arasında yer aldı. Ziraat Bankası, emekli müşterilerine şubeler üzerinden kimlik ile başvuru sağlanabiliyor. Ancak emekli müşterisi olmayan kişilerin de bankaya maaş taşımayı kabul eden bir taahhüt ile başvuru yapılabiliyor. Emeklilerin düşük kredi ya da icra borcu varsa bunları kapatarak 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisinden faydalanabilirler.

Vakıfbank emekli maaşının yirmi iki katı kredi sağlıyor

Bankada hesabı olan emeklilere 200 bin liraya kadar kredi imkanı bulunuyor. Kredi başvurusu yapan emeklilere maaşlarının 22 katı kadar kredi sağlanıyor. Ancak en üst limit yine 200 bin lira. Eğer kredi limitini yükseltmek isteyenler olursa da başka gelirlerinin olduğunu bankaya beyan etmesi gerekmektedir.

Eğer başka gelir beyanınız yoksa ipotek göstererek de kredi oranını yükseltebilirsiniz. Emekli kredisini 3 ay erteleyebilir ve 36 aya kadar vadeden yararlanabilirsiniz.