OĞLAK BURCUNDA KISMİ AY TUTULMASI

17 Temmuz 2019 tarihinde saat 00:38 de 24°04' Oğlak burcunda 139 Saros döngüsünde kısmi Ay Tutulması meydana gelecektir. Ay tutulması Güney Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ülkelerinden görülecektir. Anın yükselen burcu Boğa burcu olacaktır. Bu Ay tutulması Plütonik bir tutulma etkisi gösterecektir. Sert ve yıkıcı etkilere sahip bir Ay tutulması gökyüzüne hakim olacak.
Ay tutulmaları Ay'ın dolunay zamanlarında meydana gelen göksel olaylardır. Bu yüzden sonlanma ve bitiş enerjiler hakimdir. Hayatınız da dönüştürmeniz gereken hangi alansa bu alanlarda bitişler ve sonlanmalar meydana gelebilir ve yeni bir sayfa açmanız gerekebilir.
Anın haritasında 10. evde meydana gelecek olan Ay tutulması bize meslek, kariyer, ün, itibar sosyal statü, anne veya baba olarak rollerimizde, sorumluluklarımızı alma zamanının geldiğini göstermektedir. Yalnız bu tutulmada Merkür'ün Retro olduğunu ve Ay karşıtlığı yaparken Uranüs ile kare açısını unutmamak lazım. Aynı zamanda Uranüs Mars karesinin yıkıcı etkisi gökyüzüne hakim olacak. Kendinizi ifade edemeyeceğiniz yanlış anlaşılacağınız bir zaman dilimi. Bu yanlış anlaşılmalar yüzünden çıkabilecek ani yıkıcı olaylar meydana gelebilir. Aile içi cinayetler, şiddet olayları meydana gelebilir. Sakin ve kavgadan uzak durmaya çalışınız. Ayrıca patlamalar, yangınlar, ateşli silahlarla saldırı vakaları ile ilgili haberlerde artış meydana gelebilir. Kazalar da artış meydana gelecektir dikkatli ve temkinli olunuz. Ufak başlayan olaylar bir anda büyüyebilir. Unutmayalım ki küçük bir kıvılcım binlerce hektarlık Ormanların yanmasına vesile olur. Dikkatli ve temkinli olmalıyız.
Türkiye haritasıyla beraber Ay tutulmasına baktığımızda 8. ev konularının gündeme geleceği yeni vergiler ve zamlarla beraber alım gücünün zayıflaması gibi etkiler bu Ay tutulması ile gündeme gelebilir. Dikkatli ve temkinli olunuz. Harcamalarınıza dikkat ediniz.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar