Olağan Şüpheliler Dizi Setinde Kaza Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Olağan Şüpheliler Dizi Setinde Kaza Yoğun Bakıma Kaldırıldı

EXXEN platformlarında yayınlanacak olan "Olağan Şüpheliler" dizisinin setinde talihsiz bir kaza yaşandı! Başrollerinde Ceren Moray, Bennu Yıldırımlar ve Yasemin Kay Allen'ın oynadığı dizi setinde korkutan kaza...

EXXEN'de yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisinin setinde dublör Aylin Akyüz kaza geçirdi. Akyüz apar topar hastaneye kaldırılırken dublörün beyin kanaması geçirdiği öğrenildi.

Olağan Şüpheliler dizisinin setinde feci bir kaza yaşandı. Aksiyon sahneleri için dublörlük yapan Aylin Akyüz öğrenilene göre dizi setinde yüksek bir yerden düştü.

Sağlık durumu ciddiyetini koruyor

Sinema Televizyon Sendikası'nın yaptığı paylaşımda belirtilene göre Akyüz öncelikle trafik kazası sahnesi için arabanın üzerine oradan da yere düştü. Sonrasında ise hastaneye kaldırıldı ancak sağlık durumu ciddiyetini hala koruyor. Sendika, dublörün ailesi ile konuştuklarını ve konu ile alakalı olarak ihmallerin öğrenilerek sorumlularının bulunacağına dair bir bildiri de paylaştı.

Aylin Akyüz, dublörlük eğitimi alarak çeşitli dizilerde yan rollerde ya da dublör olarak yer almıştı. Ancak Olağan Şüpheliler setindeki elim kazadan önce de ufak ya da büyük birkaç kaza daha geçirdiği öğrenildi. 

Olağan Şüpheliler ne zaman yayınlanacak?

1441 Productions imzalı olan ve Exxen'de yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler'in başrollerinde ise Avlu dizisinden tanıdığımız Ceren Moray, Yaprak Dökümü'nün Fikret karakterine hayat veren Bennu Yıldırımlar, Şeref Meselesi'nde rol almış olan Yasemin Kay Allen, Berk Hakman, Pamir Pekin, Beril Pozam, Feyyaz Gümüş ve Aylin Veziroğlu gibi oyuncular bulunuyor. 

Dizinin on bölüm süreceği tahmin ediliyor. henüz yayınlanmaya başlamayan dizinin Haziran ayına kadar yayında olması bekleniyor. Çekimlerine Ocak ayında başlanan dizinin yapımcı koltuğunda ise İrfan Şahin oturuyor.

Olağan Şüpheliler dizi konusu 

Ceren Moray,  Bennu Yıldırımlar ve Yasemin Kay Allen'ın canlandırdığı üç ev hanımının bir cinayete karışmasının ardından başlarından geçen olaylar anlatılıyor. İsmi ise 1995 yapımı "Usual Suspects" filmini akıllara getirse de aslında çok daha farklı bir konu işliyor. Dizinin fragmanı da epey bir etkileşim kazanarak merak uyandırdı. Komedi ve aksiyonu birleştiren dizinin nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.