On Sezonluk Dizi Geri Dönüyor Friends Dizisinden İlk Fragman

On Sezonluk Dizi Geri Dönüyor Friends Dizisinden İlk Fragman

On sezon boyunca yayınlanan ve her bölümü ile çok konuşulan Friends dizisi sonunda geri dönüyor. Pandemi nedeniyle ertelenen dizinin çekimleri sonunda tamamlandı ve yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor...

On sezon yayınlanan ve her bölümünde çok konuşulan Friends dizisi tekrar ekranlarda olacak. Özel bölüm yayınlamaya hazırlanan dizinin ana kadrosu, sürpriz konukları ve yayınlanma tarihi merak konusu iken dizinin fragmanı düştü. Dizinin hayranları gelişme karşısında çok heyecanlandı.

1994 senesinde ilk bölümünü yayınlayan ve 2004 senesinde de final yapan Friends hiçbir zaman akıllardan çıkmadı. Pek çok özel bölüm yayınlayan dizi, koronavirüs salgını sebebiyle yeni özel bölümünü geciktirmek zorunda kalmıştı. Koronavirüs salgını ile geciken çekimler nedeniyle dizi özel bölümünü 27 Mayıs tarihinde yayınlayacak. 

Neredeyse tüm kadro bir arada olacak

Fenomen dizi Friends ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan özel bölümünde Chandler'a hayat veren Matthew Perry, Monica'yı canlandıran Courteney Cox, Rachel rolünü üstlenen Jennifer Aniston ile Phoebe karakterini canlandıran Lisa Kudrow yer alacak. Diğer yandan Joey rolü ile Matt LeBlane ile Ross'un oyuncusu David Schwimmer ile beraber dizide Jill'i canlandıran ünlü oyuncu Reese Witherspoon ile Richard'ı canlandıran Tom Selleck'in de kadroda yer alacağı öğrenildi.

Pek çok ünlü ismin ağırlanması bekleniyor

Fragman geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizinin sevilen Rachel karakterine hayat veren güzel oyuncu Jennifer Aniston tarafından da paylaşıldı. Friends: The Reunion ismi ile daha öncesinde de yayınlanan özel bölümlerin 2021 versiyonunda Koreli pop grubu BTS, eski futbolcu David Beckham, pop sanatçısı Justin Bieber, şarkıcı Lady Gaga, oyuncu Kit Harington ile beraber James Corden, Larry Hankin, Cara Delevingne ve Cindy Crawford gibi isimlerin konuk olması bekleniyor. 

Fragmanı gören hayranlar çığlığı bastı

Dizinin yayınlanan fragmanında ise altı başrol oyuncusunun yürüdüğü görülüyor. Oyunculara dizi ile anılan ünlü şarkı  I’ll Be There For You For You'nun melodisi eşlik ediyor.

En Yeniler