Cem Özer’den yıllar sonra gelen Şafak Sezer itirafları: “Bir tane vurdum uçtu…”

Usta oyuncu Cem Özer, tv8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına konuk oldu. Burada Şafak Sezer hakkında yaptığı itiraflarla herkesi şaşırttı.

Cem Özer’den yıllar sonra gelen Şafak Sezer itirafları: “Bir tane vurdum uçtu…”
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2022 16:46

Cem Özer yine adından söz ettirdi. “Kadri’nin Götürdüğü Yere Git” filminin çekimleri sırasında Cem Özer ve Şafak Sezer‘in kavgası uzun süre konuşulmuş ve kavganın perde arkası hep merak edilmişti. 

2013 yılında konu hakkında açıklama yapan Şafak Sezer, konu hakkında “Cem Özer o cüsseyle beni yerden yere vurur, ama onda o yürek yok. Geçmişte dümenden barıştık, ama sadece dümenden… O projede Uğur Uludağ’ın hatrı için oynamıştım” açıklamasında bulunmuştu.

ACUN ILICALI'NIN KANALINDA HER ŞEYİ ANLATTI

2. Sayfa programına katılan usta oyuncu Cem Özer, yıllar sonra söz konusu kavgayı canlı yayında anlattı ve dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Cem Özer “Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak’ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa biz kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca… Vay efendim tıraş olmamış. Bazıları starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık çok şişik ego olmaz. Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı…” dedi.

Ünlü isim konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Şafak’ı kişisel olarak severim. Bir daha çalışırım ama kendini düzeltmek kaydıyla çalışırım. Çalışırım tabii… Saatinde gelecek. Çok acil işin olur, o zaman olur…

cem-ozerden-yillar-sonra-gelen-safak-sezer-itirafi.jpg

“BİR TANE VURDUM UÇTU VE KONDU…”


Geç kalınca çıktı kavga da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi.

Kaynak: Londragundem.com