Cübbeli Ahmet'in yeni iddiası! ''Deccal şu an hayatta'' Mehdi kesin geliyor

Ahmet Hakan'ın CNN Türk ekranlarındaki Tarafsız Bölge programında Cübbeli Ahmet Hoca konuktu. Programda Kıyamet yaklaşıyor açıklamasında bulunan Cübbeli Ahmet olacakları da tek tek sıraladı. Sözlerini destekleyen de vardı eleştiren de

Cübbeli Ahmet'in yeni iddiası!  ''Deccal şu an hayatta'' Mehdi kesin geliyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2022 14:15

Cübbeli Ahmet Hoca yine açıklamalarıyla büyük tartışma başlattı. ABD Başkanı Joe Biden, Rus lider Putin'in nükleer çıkışı ile "Armageddon" yani kıyamet savaşı ihtimalinin Küba krizinden sonra en yüksek seviyede olduğunu söylemesi kıyamet tartışmalarını yeniden gündeme getirdi.

CÜBBELİ AHMET HOCADAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR!

CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'ye konuk olan Ahmet Mahmut Ünlü, kıyamet savaşına giden süreci dinler açısından ele aldı. "Kıyametin küçük-orta alametleri bitti. Büyük alametler daha hızlı gerçekleşecek" dedi.

cubbeli-ahmet-hoca-dan-cok-konusulacak-bir-cikis-daha-basimiza-tas-yagacak-1646225948-942-x750.webp

Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Mehdi'nin gelişiyle ilgili konuştu. Kesin geleceğini vurguladı ancak gelmesiyle ilgili alametlerin daha gerçekleşmediğini belirtti. Mehdi'nin ordularıyla Çin ordusunun savaşacağını söyledi. Ünlü, Deccal’in de hayatta olduğunu belirtti.

TAŞ YAĞABİLİR DEMİŞTİ

Öte yandan Cübbeli Ahmet Hoca, Aylar önce de mart ayına dikkat çekmiş taş yağabileceğini iddia etmişti. Ancak Mart'ın 15'inde ve sonrasında taş yağmamıştı. 

Kaynak: Haber3.com