Defne Joy Foster'ın annesinden açıklama var "Defne, Hıncal Uluç'u kapıda bekliyor"

Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster, kızının vefatı sonrası bir köşe yazısı kaleme alıp 'Su testisi su yolunda kırılır' diyen Hıncal Uluç'un ölümünün ardından dikkat çeken bir açıklama yaptı. ''Defne Onu Kapıda Bekliyor'' diyerek ateş püskürdü

Defne Joy Foster'ın annesinden açıklama var "Defne, Hıncal Uluç'u kapıda bekliyor"
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2022 15:47

Gazeteci Hıncal Uluç hayatını kaybetti. Ancak ölümünün ardından en sert tepkiyi Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster gösterdi.

Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster duygularını gazeteci Mustafa Hoş'a anlattı. 

2 Şubat 2011'de Kadıköy Caddebostan’da Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın ardından Hıncal Uluç yazdığı yazıyla büyük tepki çekmişti. 

O yazıyı hatırlatan  Defne Joy Foster'ın annesi duygularını paylaştı. 

O konuşmayı anlatan gazeteci Mustafa Hoş, "Hıncal Oluç’un ölümüyle büyük bir çoğunluk onun Defne Joy Foster zalimliğini hatırladı. Defne Joy Foster’in annesi Hatice Foster ile görüştüm ve duygularını sordum.

Hatice Foster; 'Defne onu kapıda bekliyor. Zalim ve korkunç biriydi. Kızımı bir kez daha öldürmüştü. Cenazesinde imam ‘Merhumu nasıl bilirdiniz?’ diye sorunca 'Kötü biriydi' diye bağırmak istiyorum. ‘Hakkınızı helal ediyor musunuz’ dediğinde de ‘Etmiyorum’ diye haykırmak istiyorum. Sosyal medyada yazılanları okudukça ağlıyorum. Benim yavrumu öldürdüler. Kızımı ne güzel anıyorlar. Hıncal zalimine de hakkını veriyorlar. Herkese tek tek teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı." dedi.

HINCAL ULUÇ YAZISINDA NE YAZMIŞTI?

Hıncal Uluç, Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından kaleme aldığı köşe yazısında Foster için 'Defne'nin ölümü tipik bir 'Su testisi, su yolunda kırıldı' olayıdır' demişti.

Kaynak: Yerelingundemi.com