İhsan Hala ''Armağan Çağlayan'' beni kandırdı demişti işin aslı başka çıktı

İhsan Hala olarak tanınan Ali İhsan Çolak, ünlü yapımcı Armağan Çağlayan'ın kendisini kandırdığını öne sürmüştü. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan çok geçmeden yanıt geldi. işin yüzünün aslında bambaşka olduğu ortaya çıktı.

İhsan Hala ''Armağan Çağlayan'' beni kandırdı demişti işin aslı başka çıktı
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2022 22:45

Caner Toygar'la 'Bla Bla Şov'a katılan ünlü fenomen 'İhsan Hala', Armağan Çağlayan hakkında bomba bazı iddialarda bulunmuştu. İhsan hala olarak bilinen Ali İhsan Çolak, maddi yönden zor günler geçirdiğini ve Armağan Çağlayan tarafından programa gelmesinin karşılığında, evinin kirasını ve yol masraflarının karşılanacağının sözünün verildiğini öne sürmüştü. Kendisine bir ödeme yapılmadığını belirterek kandırıldığını da iddia etmişti.

Armağan Çağlayan ise İhsan halanın iddialarına yanıt vererek olayın aslını anlattı. Armağan Çağlayan sosyal medyadan şunları söyledi. 

151228-x.webp

 Bir yıllık kirasını ödemek için banka hesap numarası istedik. Bankaya yollamayın dedi. O zaman PTT ile yollayalım dedik. PTT olmaz dedi. Ben size bir arkadaşımın hesabını vereyim oraya yollayın dedi. Açıkçası tanımadığım bir kişinin hesabına para yatırmak doğru gelmedi. Ne bileyim o hesap sahibi kim? Ne iş yapar? Hesap numaranı yolla parayı yollayalım dedik, hesap numarası gelmedi. Ayrıca biz programa bir vaad karşılığı da çağırmadık kendisini. Programda anlattıklarından sonra, ben dedim kitabı ödeyeyim diye. Ama asla ne banka hesap numarası verdi ne de PTT havalesi kabul etti.

Kaynak: yerelingundemi.com