İlker Ayrık’tan samimi itiraflar: Hiç istemediğim insanlara araba vermek zorunda kaldım

Doğu Demirkol İle Alelade Show konuklarından biri de İlker Ayrık oldu. Burada samimi itiraflarda bulunan İlker Ayrık herkesi itiraflarıyla şaşırttı. İlker Ayrık'ın açıklamaları büyük tartışmaya neden oldu

İlker Ayrık’tan samimi itiraflar: Hiç istemediğim insanlara araba vermek zorunda kaldım
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2022 22:52

Doğu Demirkol İle Alelade Show tüm hızıyla yayınlarına devam ediyor. Son konuklardan biri de ünlü sunucu İlker Ayrık konuk oldu.

Başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışmaya dair samimi bir açıklama yaptı ve bu itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi.

İSTEMEDİĞİ İNSANLARA ARA VERMİŞ! 

5d1d04cec9de3d11104d425d.jpg

Ayrık açıklamasında “Hiç istemediğim insanlara araba vermek zorunda kaldık. Ben insanım, ben tarafsız olmak zorunda değilim, adil olmak zorundayım. Elbette taraf tutuyorum” dedi.

SÖZLERİNE AÇIKLIK GETİRDİ

Sözleri Demirkol’u şaşırtan İlker Ayrık açıklamasının devamında ise “Aile hikayelerini bildiğim yarışmacılar vardı, ihtiyaçları olduğunu biliyorum, kazanamıyorlar, eve gidince moralim bozuluyor. Hiçbir zaman vakit geçirmek istemeyeceğim, hoşlanmadığım insanlara araba verdim” ifadelerine yer verdi.

Ünlü sunucunun bu açıklamaları sosyal medyada da büyük tartışma konusu olurken İlker Ayrık'a o zaman neden böyle bir işin içerisinde yer aldın diye tepki gösterenler de oldu. 

Kaynak: gazetekolektif.com