Müge Anlı canlı yayında sinir küpüne döndü! Rahmi Özkan suratına tükürdü! Canlı yayın karıştı

Müge Anlı'da gündem olan Arife Gökçe'ye hala ulaşılmış değil. Canlı yayında sinirler gerildi. Canlı yayındaki iddialar hem Müge Anlı hem de Şanlıurfalı avukat Rahmi Özkan çileden çıktı .

Müge Anlı canlı yayında sinir küpüne döndü! Rahmi Özkan suratına tükürdü! Canlı yayın karıştı
Yayınlanma Tarihi : 28 Aralık 2022 02:32

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te aranan Arife Gökçe olayında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, Sinan'ı itiraf ettirmek için çabalarken gelen bir telefon her şeyi altüst etti. Yayına bağlanan kişi eşinin, Sinan tarafından nasıl taciz edildiğini anlattı. Korkunç ifşalar sonrası Arife Gökçe olayında tüm şüpheler Sinan'ın üzerinde yoğunlaştı. Sinan Sardoğan'ın Arife Gökçe'yi öldürdüğü şüphesi güçlenirken Müge Anlı duydukları karşısında sinirden ağladı, avukatı Rahmi Özkan Sinan'ın yüzüne tükürüp ağzına geleni söyledi.

Tokat 11 gündür kayıp olan Arife Gökçe'yi arıyor. 64 yaşındaki 5 çocuğu 12 torunu bulunan Arife Gökçe evinde tavuk pişirirken kayıplara karıştı. Arife Gökçe'nin kayıp vakası araştırılırken, köylüsü Sinan'ın yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ve sürekli cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Arife Gökçe'nin eşi Fikri Gökçe ve oğlu Tufan Gökçe, Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurunca kadının tacizcisi Sinan Sardoğan da yayına alındı. Kayıp kadının oğlu Tufan'ın sınıf arkadaşı da olan Sinan Sardoğan dün 'kaçırma ve tecavüz' itirafında bulundu ve 2 ismi suçladı.

728xauto-001.jpg

RAHMİ ÖZKAN YÜZÜNE TÜKÜRDÜ! MÜGE ANLI SİNİRDEN AĞLADI


Bugün ise canlı yayına bağlanan Kemal Karaaslan'ın Sinan'la ilgili ifşaları herkesi sarstı. Avukat Rahmi Özkan kendini tutamayıp Sinan'ın yüzüne tükürürken Müge Anlı dinledikleri karşısında sinirden ağladı.

5 çocuğu 12 torun sahibi Arife Gökçe, oğlunun sınıf arkadaşı olan ve kendisine Arife anne diyen Sinan Sardoğan isimli tacizcisinin hedefi oldu. 64 yaşındaki Arife Gökçe, 11 gün önce evinde eşi için tavuk pişirirken kayıplara karıştı. Eşi ve çocukları Arife Gökçe'yi her yerde aradı ama izine rastlayamadı. Jandarma devreye girdi ve tüm köyde arama yapıldı ancak Arife Gökçe sırra kadem basmıştı. Arife Gökçe'nin kaybolmasıyla ilgili soruşturma derinleştirilince Sinan Sardoğan tarafından cinsel taciz mesajlarına maruz kaldığı ortaya çıktı.

MYNET.COM