Sedat Peker sessizliğini o paylaşımla bozdu! Adeta mesaj niteliğinde...

Birleşik Arap Emirlikleri'nde ikamet ettiği bilinen Sedat Peker, uzun süredir sosyal medyada etkileşimde bulunmuyordu. Peker, Twitter'daki sessizliğini mesaj niteliğindeki bir retweet ile bozdu.

Sedat Peker sessizliğini o paylaşımla bozdu! Adeta mesaj niteliğinde...
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2023 02:02

Hakkında çıkarılan suçlamalar nedeniyle önce Kuzey Makedonya'ya ardından da Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) sığınan Sedat Peker, uzun süredir Twitter'da etkileşimde bulunmuyordu. Sözde BAE yönetiminin sosyal medyada paylaşımda bulunmasını istemediği için herhangi bir etkileşimde olmayan Peker, sessizliğini bozdu.

Haber Sol'da yer alan habere göre; Uzun süredir sosyal medyada sessizliğini koruyan Sedat Peker Twitter hesabından kendisine yönelik paylaşımda bulunan bir kullanıcısının paylaşımını retweetledi.

Bir Twitter kullanıcısı "Muhalefetin ne yapıp edip Sedat Peker’i konuşturması gerekiyor. Bu sürecin akabinde kendisi itirafçı statüsünde ülkemize getirtilerek adil şekilde yargılanmalı. Kendisinin ve ailesinin can güvenliği sağlanmalı" paylaşımında bulundu. Bu paylaşımı retweet eden Peker, retweetini bir süre sonra geri çekti.

Kaynak: haber.sol.org.tr