Söylediği sözler başına iş açtı! Fatih Portakal mahkemelik oluyor

Sözcü TV sunucusu Fatih Portakal'a Serdar Ortaç dava açacağını duyurdu. Serdar Ortaç'ın avukatı konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Söylediği sözler başına iş açtı! Fatih Portakal mahkemelik oluyor
Yayınlanma Tarihi : 10 Mayıs 2023 12:54

Muhalefeti destekleyen Fatih Portakal kendisi gibi düşünmeyen sanatçıları hedef almayı sürdürüyor. FOX TV'den ayrıldıktan sonra gazeteciliğe bir süre sosyal medya üzerinden devam eden Fatih Portakal şimdilerde Sözcü TV ana haber bültenini sunuyor. 

Serdar Ortaç'ın avukatı Esennur Ezgi, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla gazeteci Fatih Portakal'a dava açacaklarını duyurdu.

17013861-1200x675.jpg

Serdar Ortaç, Mersin konserinde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye “Seni seviyoruz” diye seslenmiş ve “Karabiberim” şarkısını söylemişti. portakal, o anlar için sunuculuğunu yaptığı haber bülteninde "Serdar Ortaç gibi omurgasız biriyle sahneye çıkıyorsun. Sanatçı demiyorum da ben omurgasız biri" demişti. 

SİNAN AKÇIL'DA TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Fatih Portakal'a şarkıcı Sinan Akçıl'da sert sözlerle tepki göstermişti. 

Sinan Akçıl ise yaptığı açıklamada Serdar Ortaç'ı koruyarak, "Keşke arkanda Serdar kadar iz bırakabilecek olsaydın gün gelip de öbür tarafa göç ettiğimizde." ifadelerine yer vermişti. 

Kaynak: tgrthaber.com.tr