Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in 'Ezan' hakkındaki ifadesine tepki yağdı!

Son dönemde Kanal D ekranlarında en çok izlenen dizilerden biri olan Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle dikkat çeken Pınar Deniz bu kez 'Ezan hakkındaki söylediği söz nedeniyle tepki çekti. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in 'Ezan' hakkındaki ifadesine tepki yağdı!
Yayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2022 15:21

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin oyuncuları dizide olduğu kadar sosyal medyada da ilgiyle takip ediliyorlar. Dizinin oyuncuları zaman zaman sosyal medya hesaplarından özel anlarını paylaşıyorlar.

Yargı dizisinde başrol kadrosunda Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alırken onların en yakınındaki oyuncularda bilindiği gibi Pars savcı karakteriyle Mehmet Yılmaz Ak ve Eren komiser karakteriyle Uğur Arslan.

Bu dörtlünün iyi arkadaş oldukları biliniyor. Trafikten bunalan dört arkadaş çareyi yürümekte buldular ve tarihi yarımada sokaklarında dolaştılar. Uğur Arslan da canlı yayın yaparak takipçileriyle o anları paylaşmak isteyince olanlar oldu. 

640xauto-001.jpg

Mynet.com'da yer alan bir habere göre;   Yargı’nın Ceylin'i Pınar Deniz açılan canlı yayına şaşırırken bir yanda ezanın okunduğunu duyarak "Şey çalıyor" dedi. Dediği anda yaptığı gafı fark edip utanan Deniz ne diyeceğini bilemedi.

O anlar sosyal medyada da yansıdı ve Yargı’nın Ceylin'i Pınar Deniz tepki çekti. Deniz'in bazı takipçileri "Dil sürçmesi olabilir insanlık hali" derken bazı takipçiler ise "Saygısız" yorumlarında bulundu.