Yılmaz Özdil'den Erdoğan'ı kızdıracak yazı! "Süfli heves"

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, AK PARTİ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son açıklamalarını değerlendirdi. Dikkat çeken bir yazı yazdı.

Yılmaz Özdil'den Erdoğan'ı kızdıracak yazı! "Süfli heves"
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2022 19:32

Yurt dışına gidenlerin sayısı her geçen gün artarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söz konusu göç dalgasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Yılmaz Özdil'de son yazısında o açıklamaları yorumladı.

İşte Yılmaz Özdil'in Sözcü'deki yazısının ilgili bölümü

Miting kürsüsünden sayın ahalimize “Ölmeyecek olan var mı?” diye sordu, “Yoookkk” diye cevap verdiler, bu mantıklı cevap üzerine tane tane izah etti… “Sonunda gideceğimiz yer iki metre çukur, gömdükten sonra herkes dağılıp gidecek, olay bu, bunu hep birlikte başaracağız, sizlerle başaracağız” dedi, “Eyoooo” diye alkışladılar.

Televizyon programlarında sık sık hatıralarını anlatır mesela… “Ben belediye başkanıyken, öyle bir cenaze arabası alalım ki, cenaze sahibine manen takviye olsun diye düşündüm, Mercedes'te karar kıldık, bir gün bir cenazeye katıldım, cenazenin yakınlarından biri yanıma geldi, başkanım Allah sizden razı olsun dedi, hayırdır dedim, bu gördüğünüz rahmetli benim amcamın oğludur, hayatında hiç Mercedes'e binmemişti, ama şimdi kabrine Mercedes'le gidiyor dedi, bu sözler beni çok duygulandırdı.”

E şimdi, asrın liderimiz nankör gençlerimize haklı olarak sitem ediyor tabii… “Sırf daha iyi bir arabaya binmek gibi süfli heveslerle başka ülkelerin kapısına varanlara acıyarak bakıyorum” diyor.

Değerli gençler…

Sırf daha iyi bir arabaya binmek için süfli heveslere kapılmayın.

Biraz dişinizi sıkın, 60-70 yıl sonra hayırlısıyla dört kolluyla Mercedes'e binince hevesinizi alırsınız!

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!...