Peynirin İçinden Çıkan Dehşete Düşürdü! Olay Kocaeli'de yaşandı! Peynir Alırken Dikkat edin çünkü..

Ses Kocaeli Adlı İnternet Haber Sitesi Peynir Skandalını gündeme getirdi. Bir vatandaş zincir bir marketten aldığı peyniri eve getirince neye uğradığını şaşırdı.

Peynirin İçinden Çıkan Dehşete Düşürdü! Olay Kocaeli'de yaşandı! Peynir Alırken Dikkat edin çünkü..
Yayınlanma Tarihi : 22 Şubat 2021 18:57

Türkiye gündemine oturan  bir olay yaşandı. Olayı duyuran Seskocaeli.com Adlı internet sitesi peynirin hangi markette satıldığını da açıkladı.

Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan bir market zincirinden peynir alan vatandaş neye uğradığını şaşırdı. 

Türkiye'de dönem dönem peynir gibi süt ürünlerinde hile haberleri gündeme geliyor. Ancak bu kez gündeme gelen rezillik çok başkaydı. Kapalı olarak satın alınan bir peynirin içinden çıkan şey şaşkına çevirdi.

Seskocaeli adlı sitenin haberinde 21 Şubat Pazar günü İzmit Yeşilova'daki bir marketten 1 kilogram tam yağlı beyaz peynir alan vatandaş peyniri sabah kahvaltısı için açtığında hayatının şokunu yaşadı.

Sabahat Ataç isimli vatandaş peynirin içerisinde bir tutam tüy çıktığını görünce isyan etti. Olay Seskocaeli adlı site tarafından duyurulunca bir anda Ülke gündemine oturdu. Sosyal medyada da dolaşıma giren görüntüler herkesi şaşkına çevirdi.

Midenizin bulanacağını düşünerek haberin fotoğraflarını Ulusal post sayfalarımıza taşımıyoruz. Marketin adını ise ilkelerimiz gereğince açıklamıyoruz. Henüz marketin açıklaması ilgili sitede yayınlanmadığı için sorumluluk gereği sayfalarımıza taşımadık.

Editör Notu : Aldığınız peynirleri kontrol edin. Kapak Kısmının Görünür olmasına özen gösterin. Sadece son kullanma tarihine değil markasına da dikkat edin. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda ilgili mercilere şikayetinizi yapın ve sonrasında ise marketle iletişime geçerek onları uyarın. Başka vatandaşların da mağdur olmasının önüne geçin

 

İlgili Haberler