Polis Türkiye'nin Namusudur Namusuna Sahip Çık

Merhaba değerli ulusalpost okuyucuları ve kıymetli okuyucularım sancılı bir surecin içerisinden geçtiğimiz bu günlerde vatan, bayrak ve halk için gece gündüz çalışan degerli emniyet mensuplarımıza sahip çıkalım. Türk Polisi Kanun hakimiyetinin teminatıdır. Polis kadar disiplinli bir insan toplumun en değerli altın varlıklarıdır.
 
Turkiye'nin her karış topragının içinde gizli oluşum gösteren vatanına ihanet eden ekmek yediği yere tüküren alçak insanlar barındırmaktayız bunlar en hakikatli bedeli gün gelince agır sekilde ödeyeceklerdir.
 
11 Nisan 2020 tarihinde polisimize düzenlenen alçak saldırılar ve polise devlete kalkan eller kalktığı gibi birgün bertaraf olacaktır. Görüyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti salgınla mücadele verirken ayrı zamanda da  siyasi politika'nın dış mihraklari  ilede mücadele veriyor bunun en önemli noktası ise devlet karşıtı olan insanlardır. Bu ülkede aynı dili konuşan , aynı bayrak altında ekmek yiyen kisilerin vatan haini olmaları kabul edilemez birseydir.
 
Ülkemizde kaos yaratılmaya çalışılmakla  beraber halkı kin ve nefret duyguları ile de ayırmaya çalışan bu lanet vatan hainleri gerektigi bedeli en ağır şekilde ödeyecektir. Polis , Asker bu ülkenin onuru, namusu ve en temel direğidir polisine sahip çık ki polisinde sana sahip çıksın 6/12 Nisan arasında kutlanan polis haftasını en içten dileklerimle kutluyor  basta emniyet genel müdürlüğümüz  olmak üzere tüm emniyet mensubu dostlarımın polis haftasını tebrik ediyor onları Allaha emanet ediyorum.
 
Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi 
İstihbarat Şefi 

Atakan TAŞUR 

Önceki ve Sonraki Yazılar