Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Covid19'un kesin tedavisi bulundu diyerek gerçeği açık açık böyle ilan etti

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Covid19'un kesin tedavisi bulundu diyerek gerçeği açık açık böyle ilan etti

Yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu yine gündem olmayı başardı. Yaptığı açıklamayla herkesi şaşkına çevirdi sosyal medya ikiye bölündü..

Dünya koronavirüs salgınıyla baş etmeye çalışırken çok sayıda ülke ise tedavi yollarını arıyor. İlaç ve aşı çalışmaları hız kesmeden devam ederken ABD'de bulunan  Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu ise sosyal medyayı sallayan bir açıklama yaptı.

ABD Kaliforniya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çilingiroğlu Covid-19'un kesin tedavisi bulundu iddiasında bulundu... 

Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum sözleriyle haberi duyuran ABD Kaliforniya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çilingiroğlu Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak iddiasında bulundu. 

Defolacak Covid belası şeklinde sevincini dile getiren Prof. Dr. Çilingiroğlu bu haberi paylaştıktan sonra çok sayıda haber sitesi haberleştirdi.

Bir çok vatandaş ise yayınlanan haberler ve bu duyuruya tepki göstererek kesin olarak olumlu sonuç elde edilmeden kesin tedavi bulundu diye paylaşımlar yapmak haberler yapmak çok yanlış yorumunda bulunarak isyan ettiler..

ABD Kaliforniya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çilingiroğlu'nun bu açıklamalarına Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyelerinin ne yanıt vereceği şimdiden merak ediliyor..

İŞTE O AÇIKLAMANIN VİDEOSU