Rafet El Roman Hayranı ile Davalık Oldu! Küfürler ve Tehditler Havada Uçuştu!

Rafet El Roman Hayranı ile Davalık Oldu! Küfürler ve Tehditler Havada Uçuştu!

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Küfür ve tehditler havada uçuşurken davalar açıldı!. Rafet El Roman neden hayranını mahkemeye verdi? Rafet El Roman savcılığa başvurdu...

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman suç duyurusunda bulundu! Şarkıcıyı sesini beğenmediği hayranının sevgilisi telefonla arayarak tehdit etti. Rafet El Roman, savcılığa başvurdu!

Sesini beğenmeyince numarasını sevgilisine verdi

Ünlü şarkıcı El Roman, önceki haftalarda Mersin'deki bir AVM'de konser düzenlemişti. Şarkıcıya sesini dinleten hayranı yorum bekledi. Rafet El Roman hayranı lan Sümeyye A.'nın sesini yetersiz bulunca kadının sevgilisi ünlü şarkıcının telefon numarasına ulaştı. Sevgilisi Ümit Ö., Rafet El Roman'ı telefon ile arayıp tehditler savurdu. 

İntikam için yaptı

Rafet El Roman ise olay hakkında açıklamalarda bulundu. El Roman, Ümit Ö.'ye telefon numarasını hayranının verdiğini öne sürdü. El Roman'a göre Sümeyye A. intikam almak için Rafet El Roman'ın numarasını sevgilisi ile paylaştı. 

Hayranı ile davalık oldu

Rafet El Roman, kendi numarasını sevgilisi ile paylaştığını iddia ettiği hayranı Sümeyye A.'ya dava açtı. Sümeyye A hakkında  'Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak' suçundan dava açılırken, tehdit eden taraf Ümit Ö. için hazırlanan dosya ise uzlaştırma bürosuna gönderildi. 

Ağır küfür ve tehditler...

El Roman tehdit edenleri affetmezken, Ümit Ö.'nün şarkıcıya yolladığı mesajlarda sinkaflı sözler ve büyük tehditler savurduğu öğrenildi. Şahıs hakkında 4 seneye kadar hapis istendi. Sümeyye A.'nın sevgilisi Ümit Ö. Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Sinirle yanlış bir harekette bulundum

Ümit Ö.'nün verdiği ifadede ise, amacının El Roman'ı tehdit etmek olmadğı öğrenildi. Birlikte yaşadığı Sümeyye A.'ya sarktığını düşündüğü El Roman'a sinirlendiğini ifade eden Ümit Ö. öfke ile yanlış anlaşılacak ifadelerde bulunduğu şeklinde bir savunma yaptı.