Ramo'nun Finalinden Sonra Bombayı Patlatan Esra Bilgiç'in Ardından Murat Yıldırım Da...

Ramo'nun Finalinden Sonra Bombayı Patlatan Esra Bilgiç'in Ardından Murat Yıldırım Da...

Show TV'nin aksiyon dolu dizisi Ramo sezona final yaparak veda etmişti. İlk günden itibaren çok sevilen Ramo, bazı reyting sorunları nedeniyle sona ermişti. Dizinin başrol oyuncularından ise güzel haberler geldi. Esra Bilgiç'ten sonra Murat Yıldırım da...

Show TV ekranlarında cuma akşamları fırtınalar estiren Ramo Kırmızı Oda engeline takılınca final kararı almıştı. Sevilen dizide başrol oyuncuları Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç iyi bir ikili olmuştu. Çiftin sevenleri her iki oyuncuyu da yakın zamanda başka bir yapımda görmek istiyordu. Esra Bilgiç iyi haberi veren ilk oyuncu oldu Bilgiç, FOX TV'de yayınlanacak olan dönem dizisi Kanunsuz Topraklar'da yer alacak.

İki farklı iddia gündeme bomba gibi düştü

Diğer yandan Murat Yıldırım da uzun süre ATV ekranlarında sunduğu Kim Beş Yüz Bin İster yarışmasından Ramo dizisi için ayrılmıştı. Hakkında çeşitli haberler çıksa da herhangi somut bir bilgiye ulaşılamadı. Ancak Yıldırım'ın hayranları ile Gazeteci Birsen Altuntaş birbirine zıt iki iddiayı ortaya attı.

Televizyona dönecek mi dinlenecek mi?

Yıldırım'ı ekranda görmek isteyen sevenleri, henüz bir proje için anlaşma imzalamış olmasa bile Murat Yıldırım'ın gelen tüm senaryoları incelediğini dile getirdi. Yıldırım, çalışacağı işleri gerçekten de titizlikle seçen bir isim. Ancak gazeteci Birsen Altuntaş, uzun süre program sunuculuğu yapıp üzerine dizi yapan Murat Yıldırım'ın şu dönemde istirahat edeceğini öne sürdü. Her iki taraftan da tam tersi iddialar gündeme gelmesine rağmen Yıldırım tarafından bir açıklama yapılmadı.

Esra Bilgiç'in yer alacağı Kanunsuz Topraklar dizisi konusu ne?

Esra Bilgiç ise hiç durmadan gelen teklifi kabul etti. Bilgiç, FOX TV'de yayınlanacak olan 1940'lı yıllarda Zonguldak'ta bulunan maden ocaklarında geçmiş gerçek bir hikayenin uyarlaması olan Kanunsuz Topraklar'da oynayacak. Bilgiç'in partneri ise Diriliş Ertuğrul, Urfalıyam Ezelden, İsimsizler, Bir Zamanlar Çukurova, Tamam Mıyız? ve korku filmi Şeytanı Racim yapımlarından tanınan yakışıklı oyuncu Uğur Güneş olacak. Esra Bilgiç'in hayranları dönem dizisi olacağı öğrenilen Kanunsuz Topraklar'ın heyecanını yaşıyor.

En Yeniler