RETROLU GÜNLERE HAZIRMISINIZ?

Güne Ay kova burcunda seyir halindeyken başladık. Yarına kadar Ay Kova burcunda bulunacak. Kova burcundaki Ay; yeryüzüne özgür olma ruh halini vermektedir. Sıra dışı, marjinal fikirler ve tarzlar karşımıza çıkabilir. Kuralları pek sevmeyen, kurallara karşı isyankar tavırlı olabiliriz. Teknoloji ile iç içe olabilirsiniz.
Günün en önemli açılarına bakacak olursak; anın haritasında Ay- Jüpiter- Kuzey ay düğümü arasında bulunan yod açısı dikkati çekmektedir. Tanrının parmağı dediğimiz bu yod açısı trafikte, seyahat ederken dikkatli olmamız gerektiğini işaret etmektedir.
İkizler Burcundaki Mars ve Balık burcundaki Neptün arasındaki kare açı bir karar alırken, bir işe girişirken aceleye getirmememiz gerektiğini doğru yolu görmekte zorlanacağımızı ve yanlış yaparak aldatılabileceğimizi bizlere göstermektedir.
Gelelim Retrolu günlere;
Plüto 24 Nisanda Retro hareketine başladı. 3 Ekim 2019 tarihinde ileri harekete geçecek. Bu zamana kadar Retroda kalacak. Plüto Retrosunda; bastırılmış arzu, öfke patlamaları yaşanabilir ya da bu tarz olaylarla karşılaşılabilir. Plütonun yıkıcı ve aynı zamanda yenileyici enerjisini bugünlerde hissedeceğiz. Yaşam ve ölümü hayatımızda çokça hissedeceğimiz, miras ve finans konularının gündemde olacağı, gizli saklı işlerin ortaya döküleceği, dönüşümün etkisini hissedeceğimiz günler başladı. Zor olsa da artık arkamızda bırakmamız gereken ve bitmesi gereken ne varsa bitecek. Dönüşeceğiz Anka kuşu misali küllerimizden yeniden doğacağız.
29 Nisan 2019 Türkiye saati ile gece 03:54'de Satürn durağan pozisyona geçecek. 30 Nisan da Retro hareketine başlayacaktır. Oğlak burcunun yöneticisi olan Satürn de Retrolu gezegenler grubuna katılacak. Satürn Karmanın Lordu ne ektiniz? Neler yaptınız? Yaşamın gerektirdiği kurallara uydunuz mu? Çevrenizdeki diğer canlılara ve doğaya nasıl davrandınız? Herkes hak ettiğini biçecek. Almadığınız sorumlulukları alma zamanı yoksa o Satürn ve Plüto Retrosu çok ağır geçer.
Daha önce yaşadığınız diş, kemik ve cilt ile ilgili hastalıklar gündeminize gelebilir.
Tüm bu Retroların yanı sıra Jüpiterin Yay burcundaki Retrosu Kutsal sayılan mekanlara olan saldırıların daha da artmasına ve olayların şiddetlenmesine sebep verebilir.
Tüm bu süreçlerde akışta kalmak ve hayatımızda meydana gelecek değişim ve dönüşümü kabul etmek tabii ki bunu yaparken sükunetimizi korumayı unutmayalım. Dikkatli ve temkinli olalım.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/

TWİTTER: https://twitter.com/astrologemel

Önceki ve Sonraki Yazılar