Reyting Rekortmeni olan Kırmızı Oda Dizisinde yeni değişiklik. Kimse bu değişikliği beklemiyordu.

Reyting Rekortmeni olan Kırmızı Oda Dizisinde yeni değişiklik. Kimse bu değişikliği beklemiyordu.

Cuma Akşamları TV8 Ekranında yayınlanan ve herkes tarafından beğeniyle izlenen Kırmızı Oda dizisi yeni bir değişikliğe gitti. Değişiklik izleyicileri sevindirdi.

Kırmızı Oda Dizisinin yeni bölümünde harika bir sürpriz vardı. Füsun Demirel dizide konuk oyuncu olacak. Sezin Akbaşoğulları ile Nazan Alper ve Sema Keçik olmak üzere reyting rekortmeni bu harikaya diziye 4 konuk oyuncu katılacak.

Özellikle Füsun Demirel'i yeniden ekranda görmekten mutlu olan çok sayıda sosyal medya kullanıcısı dizi ve kanal yönetimine teşekkür ettiler.

Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı her hafta gündemi alt üst etmeye devam ediyor. Dün Akşam 12..bölümüyle ekrana gelen dizi fırtınalar estirmeyi başardı.. 

Öte yandan Magazin kulislerinden edinilen bilgiye göre dizinin önümüzdeki haftalardaki bir çok bölümünde yeni yeni konuk oyuncular yer alacak.

Kanal yönetiminin ve dizi ekibinin başarıdan dolayı mutlu olduğu bilgileri gelirken Kırmızı Oda dizisinin ekranlarda çok daha uzun süre yayınlanması bekleniyor.

Yayınlandığı günden itibaren çok sayıda dizinin final yapmasına neden Olan Kırmızı Oda dizisi anlaşılan o ki ekranların en uzun soluklu ve en çok izlenen dizilerinden birisi olacak... 

 

İlgili Haberler
En Yeniler