Reytinglerde çakılan Kağıt Ev dizisinden flaş değişiklik kararı

Reytinglerde çakılan Kağıt Ev dizisinden flaş değişiklik kararı

Star TV'de yayınlanan Kağıt Ev dizisinde büyük bir değişikliğe gidildi. Pazartesi akşamlar yayınlanmaya başlayan ve üçüncü bölümü ile sevenleri ile buluşacak olan Kağıt Ev dizi reyting sonuçları karşısında...

Star TV'de başlayan ve pazartesi akşamları yayınlanan Kağıt Ev dizsi başrollerinde Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu'nu ağırlıyor. Suç ve psikoloji konulu dizi ilk iki bölümünde aradığı ilgiyi göremedi. Reytinglerde iyi sonuçlar alamayan Kağıt Ev, yeni bölümünde farklı bir yol izleyecek.

Aylin'in Cihan hakkındaki büyük şüphesi...

Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde fırtına kopacak. Aylin'e odaklanacak olan bölümde, Cihan'a olan öfkesinin yanında kendisi ile alakalı yapacağı araştırma da seyirciyi şaşırtacak.

Kağıt Ev yeni bölümde Aylin, kızı Cemre'nin işlediği korkunç cinayet sonrasında oğlundan yeni bir bilgi daha öğrenir. oğulları Mert ile Cemre'nin öldürdüğü İnci'nin sevgili olduğunu öğrenen Aylin, kocası Cihan'a bilenir. Oğlunun sevgilisi ile kocasının ilişkisi olduğunu düşünerek çok fazla öfkelenen Aylin, kızı Cemre'nin davranışlarına da anlam veremez.

Korkutan sırrının peşinden gidecek

Ayin bir yandan da kendi geçmişindeki bazı karanlıkta kalan sırları araştırmaya başlar. Aylin, kendisi ile alakalı olarak yapacağı keşifte kızları Cemre'nin cinayeti arasında bir bağ olduğunu düşünmeye başlar. Seneler sonrasında istemediği halde gerçekleştirdiği bir ziyaretin sonucunda onu çok korkutan gerçekle yüzleşir.

Diğer yandan kızları Cemre'yi televizyon programında gören Aylin ve Cihan çifti büyük bir korku yaşar. Cihan ise gönül ilişkisi yaşadığı Azra'nın iyice pençesine düşer. 

Genç oyuncunun performansı çok konuşuldu

Dizinin yapımcılığını Saner Ayar üstleniyor. O3 Medya'nın dizisi Kağıt Ev'in başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay bulunuyor. Şenol Sönmez’in yönetmenliğini yaptığı dizide çocuk oyuncu Helin Kandemir'in performansı dikkat çekiyor. On altı yaşındaki Kandemir daha öncesinde Bir Litre Gözyaşı, Azizler, Doğduğun Ev Kaderindir ve Hakan Muhafız gibi güçlü yapımlarda yer aldı. Başarılı genç oyuncu aynı zamanda dublajcılık da yapıyor.