Rezillikte Sınır yok! Ümitcan Uygun'un abisinden Müge Anlı için skandal sözler Ölümle tehdit etti!

Rezillikte Sınır yok! Ümitcan Uygun'un abisinden Müge Anlı için skandal sözler Ölümle tehdit etti!

Aleyna Çakır'ı öldüren ve serbest kaldığı için toplumda tepki çeken Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanırken çektiği görüntüleri sosyal medya hesabında yayınlayınca yakalandı. Ancak bu kez de ağabeyi tehditlerine başladı...

Aleyna Çakır'ın katili olduğu iddiasıyla gündeme gelen Ümitcan Uygun sonunda yakalandı ancak bu kez de insanları tehdit etme ve gözdağı verme görevini ağebeyi devraldı.

Aleyna Çakır'ın Ölümünü Sen de Tadacaksın!

Aleyna Çakır'ın katili olduğu iddiasıyla tanımıştı Türkiye Ümitcan Uygun'u, Aleyna Çakır'ı bayıltana kadar dövdüğü bir videoyu sosyal medyada yayınlamış oldukça büyük tepki toplamıştı. Aleyna Çakır'ın acılı ailesi katilin yakalanması için ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın hazırlayıp sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmıştı. Günlerce işlenen konunun sonunda Ümitcan Uygun ve ailesinin yapmış olduğu kirli işler ortaya dökülmeye başlayınca Uygun'un annesi Gülay Uygun boş bir arazide intihar etmişti. Konu Müge Anlı tarafından kapatılmış ve izleyiciler "neden üstüne gitmiyorsun?" isyan etmişti.

Bunun ardından sık sık Müge Anlı'yı tehdit eden ve Aleyna gibi sen de öleceksin diyen Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanırken çektiği videosunu yayınlayınca bu kez gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uygun, Aleyna Çakır davası da dahil olmak üzere uyuşturucu bulundurmak, tehdit, şantaj gibi konulardan da yargılanacak.

Kendisi Bitti Ağabeyi Başladı!

Ümitcan Uygun'un cezaevine girmesinin ardından sanki bir devir teslimi yaşanmışcasına ağabey Uygun görevi devraldı ve sosyal medya üzerinden hem Müge Anlı'yı hem de Ümitcan Uygun'un yaptığı tüm pisliklerin ortaya çıkarak yargılanmasını isteyen insanları tehdit etmeye başladı. Bana kimse bir şey yapamaz, arkamda kimse kalmasa bile ben durmam diyen Ağabey Uygun, Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım dedi.

İşte o paylaşımlardan sadece biri;

cats.jpg