RUHUN DÖNGÜSÜ AY DÜĞÜMLERİ BURÇ DEĞİŞTİRİYOR

16.Kasım.2018 tarihinde ay düğümleri burç değiştiriyor. Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcunda, Güney Ay Düğümü Oğlak burcunda olacak. Güney Ay Düğümünü kişinin edinilmiş deneyimleri, biriktirilmiş tecrübelerini ve geçmişinden getirdiği özelliklerini gösterirken; Kuzey Ay Düğümü ise kişinin ulaşılması gereken nokta, edinilmesi gereken tecrübeler ve deneyimler olarak görebiliriz. Ay düğümleri ruhsal anlamda, ruhun süregelen yolculuğunda geçmiş ve gelecek yolunu ifade eden bir semboldür.
Gitmemiz gereken yön Kuzey Ay Düğümüdür. Kuzey Ay Düğümüne gitmek zordur. Yaşayacağımız olaylar zor gelir ruhumuza... Lakin bu sayede ruhumuz olgunlaşır ve kamil insan olma yoluna gideriz.
Ay Düğümleri Burç değiştirdiği andan itibaren sınavlarımız da yön değiştirecek. Yengeç Burcu ve Oğlak burcu ekseninde olaylar yaşamaya başlayacağız. Ay Düğümleri ortalama 18-19 yılda bir düğümler aynı noktaya gelirler. Bu bir döngü demektir.
Natal haritasında Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcunda olan kişiler Ay Düğümlerinin döngüsünü yaşıyor olacaklar. Kişiler için yeni bir dönemin başlangıcında oldukları bu döngüler, kadersel olaylar, güçlü değişimler getirebilir.
Natal haritada Yengeç burcunun olduğu evin taşıdığı anlam ve konularda daha fazla kendimize güven duyacak, bu evin konuları açısından kendimizi daha cesaretle ortaya koyar olacağız. Bu yönde Yengeç ve Oğlak aksına yerleşen düğümlerin anlamının farkına varmaya ve kullanabilir olmaya çalışmak yaşantımıza pozitif etkiler getirecektir.
Bu dönemde kendimizde ve hayatımızda geliştirmemiz gereken özelliklerimiz neler olmalı?
Empati kurmalıyız. Kendimizi karşımızdaki insanın yerine koymalıyız. Alçak gönüllü olmalıyız. Çevremizdeki insanların duygusal tepkilerinin farkına varmalıyız. Duygusal ihtiyaçlarının farkına varıp onları duygusal olarak beslemeliyiz ve duygusal güvenliği sağlamalıyız. Ait olma duygusunu geliştirmeliyiz. Bu dönemde duygularınızı ve güvensizliklerinizi dürüstçe açıklamalısınız. Kendi ihtiyaçlarınızın farkına varıp bunu beslerken, karşınızdaki insanlarında duygularını incitmeden onlara zarar vermeden saygılı olarak onların duygularını besleyip desteklemeliyiz.
Bu dönemde kendimizde ve hayatımızda değiştirmemiz gereken özelliklerimiz neler olmalı?
Her şeyi kontrol etme ihtiyacından vaz geçmeliyiz. Bir durumu anlamadan yönetme saplantısından vaz geçmeliyiz. Kendimizi her şeyden sorumlu hissetme huyumuzu bir kenarda bırakmalıyız. Kendi duygularımızı ihmal etmeyi bırakmalıyız. Her şeyin zor olması gerektiğine inanmaktan vaz geçin.
Bütünün hayrına olması dileğimle, sevgilerimle...

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar