Saç Ektirdi iddialarına Ateş Püsküren İbrahim Tatlıses Gerçeği İtiraf Etti

Saç Ektirdi iddialarına Ateş Püsküren İbrahim Tatlıses Gerçeği İtiraf Etti

STAR TV Ekranında fırtınalar estiren İbrahim Tatlıses saç ektirdi iddialarına yanıt verdi gerçeği açıkladı.

Magazin dünyasının ve medyanın işi gücü yokmuş gibi kafayı İbrahim Tatlıses'in saçlarına taktılar. Neymiş efendim saç ektirmiş tonlarca para döktürmüş

Gerçeğinden farkı yokmuş gibi haberler peş peşe geliyor.

Star TV ekranında yayınlanan İbo Show programıyla fırtınalar estiren ibrahim Tatlıses bu iddialara çok kızdı. Saç ektirmediğini ve estetik olmadığını belirtti.

Ancak saçının farklı görünmesini herkes merak edince İbrahim Tatlıses gerçeği itiraf etti. Saçının bu denli farklı ve koyu görünmesinin tek nedeni boyanın uzun süre bekletilmesiymiş.

İbrahim Tatlıses ayrıca kimse merak etmesin sizin İbonuz neyse odur değişmez diyerek magazin basınının estetik ve saç ektirdi iddialarına ateş püskürdü. İbrahim Tatlıses iddialara yanıtı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla verdi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından konuşan İbrahim Tatlıses, "Ne botoks ne saç ektirme...Hepsi uydurma...Ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum. Merak etmeyin İbo sizin bildiğiniz İbo'nuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur" diyerek basında yer alan haberlere isyan etti.

İbrahim Tatlıses'in saç şekli dün gün boyu bir çok haber sitesinde manşetleri süslüyordu. Ancak İbrahim Tatlıses'in bu açıklamasını çok sayıda internet sitesi yayınlamadı

İlgili Haberler