Sadakatsiz dizisinde şaşırtan ayrılık seyirci resmen yıkıldı

Sadakatsiz dizisinde şaşırtan ayrılık seyirci resmen yıkıldı

Kanal D'de yayınlanan ve çok sevilen dizi Sadakatsiz'de şaşırtan bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen karakterinin vedası herkesi ağlatırken setten gelen bir haber ise büyük paniğe neden oldu. Sadakatsiz dizisinin setinde ortalık karıştı...

Kanal D'ye yayınlanan Sadakatsiz dizisinde yaşanan bir ayrılık herkesi şok etti. Dizinin sevilen karakterinin vedası çok konuşulurken koronavirüse yakalanan set ekibi hakkında da söylentiler dolaşmaya başladı.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi oyuncuları barındıran sürükleyici dizi hız kesmeden devam ediyor. Sadakatsiz dizisi çekimlerine devam ederken koronavirüsün sette patlak vermesi ile herkes sarsıldı. İlk olarak Burak Sergen'in koronavirüse yakalandığı öğrenilirken oyuncunun tedavisinin de hala sürüyor olduğu kaydedildi. Dizinin diğer bir ismi ise genç oyuncu Alp Akar'dı ancak Akar'ın da koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Diğer set çalışanları ve oyuncular da koronavirüs nedeniyle test yaptırdı. Bazı set ekibi çalışanlarında da rastlanan virüs nedeniyle çalışanlar izne ayrılmak zorunda kaldı.

Melis Sezen'in durumu hakkında açıklama gelmedi

Diğer yandan başrol oyuncusu Melis Sezen'in de koronavirüse yakalanmış olduğu öğrenildi. Dizinin ana karakterlerinden birine hayat veren  Sezen'in durumunun ne olduğu ise bilinmiyor. Hayranları ise epey endişeli.

26. bölümü ile ekranlara gelen dizide ise kahreden bir veda yaşandı. Dizide, Selçuk'un annesi Hicran karakterine hayat veren Nilgün Türksever, diziden ayrıldı. Hicran ise kötü bir son ile seyirciyi ekran başında yasa boğdu.

Hicran'ın hazin sonu

Hicran karakteri ile diziye dahil olan Nilgün Türksever'in vedası da hızlı geldi. Hicran, pankreas kanserine yakalandığı için yakında ölmeyi bekliyordu. Ancak son günlerinde oğlu ile vakit geçirmek isteyen Hicran, Haluk Güçlü'ye rağmen Selçuk'a onun annesi olduğunu söyledi. Selçuk ise bunu öğrenince bu uğurda savaş vermeye başlamıştı. Annesine bir ev tutan Selçuk, desteğini de sürdürüyordu. Annesinin yakında öleceğini de öğrenen Selçuk bunun için annesi ile daha fazla vakit geçirmek istedi. Ancak son bölümde annesi ile kahvaltı yapmaya giden Selçuk, yatakta uzanan annesinin öldüğünü gördü. Hicran, evinde yalnız başına ölüp kaldığını gören seyirciler ise gözyaşlarına boğuldu. 

İlgili Haberler