Sadakatsiz dizisine yıldız bir isim katılıyor! Kanal D ekranında büyük değişim başlıyor

Sadakatsiz dizisine yıldız bir isim katılıyor! Kanal D ekranında büyük değişim başlıyor

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz Dizisine yıldız bir isim katılıyor. Katılan isim gündem oldu.

KANAL D ekranında fırtınalar estiren ve sosyal medyada en fazla gündem olan diziler arasında yer alan Sadakatsiz dizisinin kadrosuna yıldız bir isim katılıyor.

Dizi başladığı günden itibaren iyi bir izleyici kitlesi yakaladı. Dizinin başarılı kadrosu ve konusu izleyiciyi ekrana kilitliyor.

Kanal D tarafından yayınlanan diziler arasında zirveyi koruyan sadakatsiz dizisine yeni bir ismin katılması kararlaştırıldı.

Haberin bir anda medya sitelerinde yayınlanması dizinin takipçilerini çok sevindirdi. Çünkü kadroya katılan isim kendi alanında fırtınalar estirmiş bir isim. Son olarak Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında fırtınalar estiren o isim bakın kim? İşte Sadakatsiz Dizisi hakkında yaşanan son gelişmeye ilişkin ayrıntılar..

TV8 ekranında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasından sakatlığından dolayı diskalifiye edilen Cemal Hünal'ın Sadakatsiz dizisinin kadrosuna katılacağı açıklandı

 Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisine katılacak olan Cemal Hünal, Survivor 2021’den bilindiği gibi sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Ünlü oyuncunun Sadakatsiz Dizisinde Sinan karakterine hayat vereceği açıklandı.

Başarılı oyuncu Cemal Hünal'ın önümüzdeki günlerde ekran karşısında olması bekleniyor. Sadakatsiz dizisinin fanları şimdiden yaşanan bu gelişme sonrası çok sevindiler.. 

İlgili Haberler