Sağlık Bakanı Koca, Kısıtlama ve Tedbirlerin Devam Edeceği Sinyalini Verdi

Sağlık Bakanı Koca, Kısıtlama ve Tedbirlerin Devam Edeceği Sinyalini Verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın günlük koronavirüs tablosuna ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kısıtlama ve tedbirlerin bir süre daha hayatımızda olacağının sinyalini verdi.

Sağlık Bakanlığı, Güncel Koronavirüs tablosunu paylaştı. Tabloya göre, son 24 saatte 171 kişinin yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) hayatını kaybettiğini, 9 bin 809 yeni vaka sayısının olduğu belirlendi.

Sağlık Bakanlığının Kovid-19 bilgilendirme sayfasında Türkiye'nin Güncel Koronavirüs tablosu paylaşıldı. Tabloya göre, son 24 saatte 171 kişi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybetti. Bugün yapılan 79 bin 208 testten, 9 bin 809 yeni vaka sayısı ve 983 yeni hasta sayısı olduğu açıklandı. Bugün iyileşen hasta sayısı 10 bin 13 olarak verildi.

Kısıtlama ve Tedbirler Devam Edecek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Bakan Koca'nın paylaşımında kullandığı 'kısıtlama ve tedbirlere uymaya devem ederek aşı uygulamasına geçeceğiz' ifadeleri kısıtlama ve tedbirlerin bir süre daha hayatımızda olacağının sinyalini verdi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı