Bu 4 etkili çözüm yaşlanmayı durduruyor ve 20'lerinizdeki bebeksi gençliği geri getiriyor!

Yaşınız ilerledikçe gözlerinizin etrafındaki çizgiler derinleştiyse ve renk eşitsizlikleri çoğaldıysa sizler için güzel haberlerimiz var. Bu 4 etkili çözüm yaşlanmayı durduruyor ve 20'lerinizdeki bebeksi gençliği geri getiriyor!

Bu 4 etkili çözüm yaşlanmayı durduruyor ve 20'lerinizdeki bebeksi gençliği geri getiriyor!
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2022 11:54

Hemen hemen herkes, yaşam tarzının görünüşü ne kadar etkilediğini bilir. Yaşam tarzı ne kadar düzenli ve sağlıklı olursa insan o kadar geç yaşlanır ve o kadar genç kalır.

Doğru ya da yanlış alışkanlıklar, cilt ve saçın dokusunu ve elastikiyetini, ciltteki renk tonunu ve fiziksel etkinliğini ve hatta iyi bir ruh haline sahip olup olmayacağınızı etkiler. Sonuçta, bunlar bir kişinin. Ve işte bu, yanlış alışkanlıkların kökünü ortadan kaldırarak, yaşlanma belirtilerini durdurabilir ve geri çevirebilirsiniz.

Bu 4 etkili çözüm yaşlanmayı durduruyor ve 20'lerinizdeki bebeksi gençliği geri getiriyor!

Bu, her şeyden önce içsel, organik bir dönüşüm olduğu için, hileler ve aldatmalar olmadan daha düşük bir yaşta görünebileceksiniz. Ve bu sebeple bu genç görünümünüz kalıcı olacak. Hücre yenilenme süreci 25 yaşından sonra yavaşlamaya başlar. Yaşamın bu döneminde cilt, kirlilik ve güneş gibi dış etkenlerin etkisiyle incelir ve daha kırılgan hale gelir.

Yaşlanma, insan hayatında birçok kişinin kabul etmediği zorunlu bir geçiştir. Ancak modern bilim, hücrelerimizin zaman içinde nasıl değiştiğini anlamada büyük adımlar atıyor. Yaşlı hücreler ve kanser hücrelerinin ortak bir noktası vardır: DNA'nın, onu koruyan telomerlerin kaybı nedeniyle değişmesi. Bilim adamları laboratuvarda tam telomer DNA'sını yeniden yapılandırarak hücrelerin yaşlanma sürecini tersine çevirmeyi başardılar. Bu süreci DNA'mızı değiştirerek geri çeviremeyiz ama biz de evde yapabileceğimiz bazı numaralarla genç görünebiliriz.

Önereceğimiz 4 çarenin ilkinde duman, alkol ve ısı kaynaklarından uzak durmanın yanı sıra cildi oksijenlendirmek var. Güzellik uzmanları arasında popüler hale gelen oksijeni yüzdeki hücrelere taşımak için yeni bir teknik geliştirildi. Mikro dolaşımı ve cilt metabolizmasını hızlandırarak, daha fazla kolajen üretimi sayesinde daha tonlu bir cilde sahip olmak mümkün olabilir.

Önemsiz olarak, özellikle yüzdeki birçok çatlaktan sorumlu olan dehidrasyon gerçeğine göre hareket etmek için çok fazla su içmek tavsiye ediliyor. Ayrıca, başlangıçta yüzeysel dehidrasyon olan şey, kısa sürede daha derin bir sorun haline gelir. Bu nedenle, beslenmeden özel kremlere kadar nemlendirici olan her şeye yeşil ışık yakmalısınız. Son olarak, kolajen sentezinin bir başka büyük itici gücü olan ve aynı zamanda muazzam iyileştirici güce sahip olan C vitamini açısından zengin gıdalar veya takviyeler almak tavsiye ediliyor.

ULUSALPOST.COM