Şaka değil gerçek Kurtlar vadisi Dizisinin oyuncusunun dili kesildi! Hastaneye dava şoku

Şaka değil gerçek Kurtlar vadisi Dizisinin oyuncusunun dili kesildi! Hastaneye dava şoku

Kurtlar Vadisi'nin talihsiz oyuncusunun dili kesildi. Oyuncunun dilini kestiler, acısını sosyal medyadan paylaştı. Dava açacağı öğrenilen oyuncunun son durumu ne oldu? Ünlü oyuncuya şok yaşattılar, suçum neydi dedi.

Kurtlar Vadisi oyuncusunun dilini kestiler! Oyuncu yaşadığı şoku anlatırken dava açacağını da duyurdu. Talihsiz oyuncu diş dolgusu için gittiği dişçide dilini kestirdi. 

Kurtlar Vadisi'nin talihsiz oyuncusu

Daha önce Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar  ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Mehmet Aras, önceki günlerde dişine dolgu yaptırmak istedi. Oyuncu uygun olduğunu düşündüğü bir diş kliniğine gitti. Ümraniye'de bulunan tıp merkezine diş dolgusu içi giden oyuncu hayatının şokunu ve acısını yaşadı. Diş Hekimi yanlışlıkla Mehmet Aras'ın dilini kesti!

10a.jpg

Sosyal medyada paylaştı

Oyuncu Mehmet Aras, sosyal medya hesabı üstünden yaptığı açıklamada başına gelenleri anlattı. Hasta koltuğunda otururken hayatının acısını yaşayan oyuncu, diş dolgusu yaptırmak isterken başından geçenleri paylaştı.

Fiyatını uygun buldu ama...

Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada fiyatlarını uygun bulduğu için Ümraniye'deki bir tıp merkezine diş dolgusu yaptırmak için içeri girdiğini dile getirdi. Ancak oyuncu yaşadığı mağduriyeti "girmez olaydık" sözleri ile açıkladı. Diş Hekiminin acemiliğine rastladığını dile getiren talihsiz oyuncu, doktorun dilini kestiğini açıkladı.

Dolgu istedi dili kesildi

Altı üstü bir dolgu yaptırmak istedim sözleri ile isyanını dile getiren oyuncu, suçunu ne olduğunu sorguladı. Acısını sevenleri ile paylaşan oyuncu, tıp merkezi ile ilgili olarak dava açacağını bildirdiği öğrenildi.

Mehmet Aras kim?

Samsunlu oyuncu 1974 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Ardından, Umut yolcuları, Çile adlı sinema filmlerinde oynayan Aras'ı Ustura Kemal, Arka Sokaklar, Hızsız Polis, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi pek çok dizideki rolü ile televizyonda da gördük.