Samsung'dan büyük hata! Fark edilince rezil oldular! Samsung kullanıcılarını çıldırtan olay!

Samsung'dan büyük hata! Fark edilince rezil oldular! Samsung kullanıcılarını çıldırtan olay!

Ünlü telefon markası Samsung kullanıcılarını sinirlendirecek bir hata yaptı! Samsung'un hatasını fark edenler ise acımadan sosyal medyadan paylaşım yaptı.. Kullanıcıları tepki gösterirken sosyal medya gülmekten kırıldı. Bakın Samsung hangi hataya düştü?

Samsung öyle bir hata yaptı ki kullanıcıları çıldırdı. Sürekli olarak atıştığı firma Iphone ile karşı karşıya gelen Samsung'dan beklenmeyen hata. Kullanıcılar isyan bayrağını çekti...

Duyuruyu Iphone ile yaptılar!

Samsung, yapacakları  Unpacked etkinliğini twitter üzerinden duyurmak isterken inanılmaz bir hata yaptı. Samsung etkinlik duyurusunu Iphone telefon ile attı. Twitter'da yapılan paylaşımların hangi cihazdan gerçekleştirildiğine dair herkese açık bir ibare bulunuyor. 

Samsung'un Unpacked etkinliğini duyurduğu twitinde Iphone ibaresi belirince kullanıcıları isyan etti. Samsung'un ABD'li hesabından paylaştığı twitte yer alan Iphone ibareli twit kısa sürede yayından kaldırıldı. Samsung firmasının henüz nasıl bir tepki gösterdiği bilinmiyor.

İlk vukuat değil...

Başka telefon üreticileri de etkinlik mesajlarını Iphone ile gönderebiliyor. Etkinlik duyuruları için sıklıkla yanlışlık eseri Iphone ile paylaşıldığı görülüyordu ancak Samsung da hataya düşünce rezil oldu. Her fırsatta Iphone ile dalga geçen ve iğneli paylaşımlar yapan Samsung'un bu hatası kullanıcılarını oldukça sinirlendirdi.

2013 senesinde de yaşanmıştı

Samsung daha önce de benzer bir olaya karışmıştı. 2013 senesinde markanın reklam yüzü olan David Ferrer, Galaxy S4 telefonunu tanıtırken attığı twitlerni iPhone üzerinden paylaşmıştı. 

T-Mobile markasının patronu olan John Legere da  Galaxy Note 3 modeline övgüler dizerken iPhone telefon kullanmıştı. 2018 yılında da Samsun'un marka elçisi Ksenia Sobchak halkın içindeyken iPhone X kullandığı görüntülere yansımıştı. Marka hayranları ise bu tarz bukuatlara büyük tepki gösteriyor.