ŞANS VE TALİH DOLU GÜNLER

Betelgeuse sabit yıldızı; Hz Fatima'nın eli, kadından gelen ilahi yardım. Şans ve bereketi temsil eden bir sabit yıldızdır. İnsanlara sonsuz şans, güç verir. Betelgeuse sabit yıldızının Güneş, Ay, Venüs, Mars kavuşum hareketinde insanların hayatını kolaylaştıran olumlu etkilere, şansa, talihe sebebiyet veren bir sabit yıldızdır. Betelgeuse, el cevze, Cevzenin eli ( gizemli kadının desteği eli) isimleriyle anılır. Bu yıldız tanrıdan gelen karşılıksız ve sorunsuz yardımı veren bir sabit yıldızdır. 29°01' İkizler Burcunda bulunur. Jüpiter, Venüs, Mars, Satürn gibi gezegenlerin kavuşumu ve paralel açısı insanlarda talih ve şans verir. Doğum haritalarında Venüs ve Jüpiter Betelgeuse efektiyle koşullu verir. Mars, Satürn ise koşulsuz verir. Yani Koşullu olduğunda biraz çaba göstermemiz gerekiyor. Koşulsuz da ise şans ve talih akar gelir.

Betelgeuse Sabit yıldızının kavuşumlarında; dilek dileyebilir, dua edebilir, meditasyon yapabilir, yoga yapabilir, sizi yaratan ilahi güçle baş başa kalıp maneviyata yönelebilirsiniz. Betelgeuse şans, talih, başarı ve sonsuz akan işleri temsil ediyor.

Mars Betelgeuse kavuşumu etkisi bugün itibariyle başlayıp 13 - 14 - 15 Mayıs günlerinde devam edecek. Bu günlerde şans, talih kendiliğinden akıp bizi bulacak. Tanrıdan gelen sonsuz yardımı hayatımızda bu bir kaç gün gerçekten hissedeceğiz. 

Bir kadının yardımı ile şans size gelebilir. Ya da siz bir kadına şans verebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınları mutlu etmeyi unutmayınız. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım edin. İlahi yaratıcı yardımlarınızın karşılığını sizlere verecektir. Herkes hak ettiğini alacaktır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar