Sararmış Dişlerinize Sadece bir miktar sürüp bırakın beyazlatıyor

Sararmış Dişlerinize Sadece bir miktar sürüp bırakın beyazlatıyor

Sararmış Dişlerinizi beyazlatmak için harika bir yöntemden bahsedeceğiz. Bu bilgileri sizlerde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diş beyazlatmak işte bu kadar kolaymış.

Güzel bir gülüş için sizde mutlaka Sararmış Dişlerinizin beyazlamasını istersiniz.

Diş temizliği insanı güzel gösteren bir şeydir. Sizde korkmadan gülmek istiyorsanız bu sağlıklı bilgilerden mutlaka yararlanın ve dostlarınızın faydalanmasını sağlayın.

İşte herkesin bilmesi gereken o yöntem

Eski insanlar şimdiki gibi teknoloji gelişmediğinden sararmış dişler için tamamen doğal olan yöntemleri uygularlardı. Bugün diş beyazlatmak için bazı alternatif formüller üzerinde duracağız. Son dönemde hızla yayılan bu yöntemler oysa büyüklerimiz tarafından bilinen ve uygulanan yöntemlerdi.

Diş beyazlatmanın pek zor olmadığını denedikten sonra sizlerde göreceksiniz. İşte Diş beyazlatmada kullanabileceğiniz alternatif yöntemlerin listesi

İhtiyacınız sadece yarım limonun suyu ve bir su bardağının dörtte biri kadar kabartma tozu. 

Nasıl uygulayacaksınız:

Yarım limonun suyunu dörtte biri kabartma tozuyla doldurulmuş bardağa sıkın.  Oluşan karışım bir süre kendi kendine kaynayacak, durulmasını bekleyin. Bir pamuk parçasını karışıma daldırın ve dişlerinize sürün.

Bir dakika kadar karışım dişlerinizde kalsın. Dişinizi fırçalayarak dişlerinizi karışımdan temizleyin. Karışımı dişlerinizde bırakmamaya özen gösterin, asidik olduğu için dişlerinizi aşındırabilir.

Bunu dişleriniz beyazlayana kadar haftada bir ya da iki kere tekrarlayın.

İşte her şey bu kadar basit. Sevdiklerinizle paylaşabilir onlarında faydalanmasını sağlayabilirsiniz 

İlgili Haberler