Şarkıcı Ebru Polat Çılgına Döndü! Kendisine "Ortalık Malı" Şeklinde Hakaret Eden Takipçisine Saydırdı!

Şarkıcı Ebru Polat Çılgına Döndü! Kendisine "Ortalık Malı" Şeklinde Hakaret Eden Takipçisine Saydırdı!

Cesur pozları ile tanınan başarılı şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden takipçisine öyle bir cevap verdi ki herkes şaşkına döndü. Şarkıcı Ebru Polat hakaret nitelikli yoruma büyük tepki gösterdi...

Ünlü şarkıcı Ebru Polat sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafına hakaret içerikli yorum yazan bir kişiye fena püskürdü. Çirkin tabire sessiz kalmayan Polat, büyük tepki gösterdi.

Sosyal medya üzerinden özellikle ünlü isimler siber şiddete maruz kalabiliyor. Son zamanlarda çok büyük bir problem haline gelen ve bu nedenle kendi canına kıyan pek çok insanın haberini neredeyse her zaman alıyoruz. Siber şiddet kimliğin gizli olması nedeni ile internet ortamına özgü olarak başka kişilerin profillerine cinsiyetçi, ırkçı, ayrıştırıcı ya da hakaretlerle saldırmayı tanımlıyor. Ünlüler dahil görünüşü, ya da ırkı gibi pek çok unsur nedeniyle siber zorbalığa uğrayan pek çok insan var ve bazı vakalar intiharla bile sonuçlanabilmekte. Bu nedenle sosyal medyada özellikle biri hakkında ya da bir topluluk hakkında bir yorum yazmadan önce kapsamlı düşünmek gerekiyor. Kimsenin yüzüne söylemeye cesaret edilemeyecek sözler sosyal medyada dillendirildiğinde söyleyen kişinin üzerindeki sorumluluğu azaltmıyor. 

Sosyal medyada hakarete uğrayan bir isim de şarkıcı Ebru Polat oldu. Polat, geçtiğimiz günlerde kendi kozmetik markasının reklamlarını yayınlamıştı. Instagram hesabı üzerinden havuz başında bornoz ile yaptığı paylaşımı ise haber konusu oldu. Polat hakkında bir kullanıcı ise hoş olmayan bir söz yazdı.

Hakarete uğradı 

Dekolteli paylaşımına istinaden bir kullanıcı Polat hakkında artık o kadar çok dekolte giyiyor ki hiçbiri dikkatimi çekmiyor dedi. Kullanıcı bir de Polat'a yönelik olarak "Ortalık malı misali" sözleri ile hakaret etti.

Zaten erkeklerden yeterince çekiyoruz

Ebru Polat ise bu durum karşısında sessiz kalmadı. Yoruma yönelik olarak büyük tepki gösteren şarkıcı, kullanıcıya "Edepsiz" dedi. Polat, kullanıcının bir de kadın olmasından dem vurarak zaten erkeklerden yeterince çektiklerini bir de kadının kadına olan düşmanlığı ile mi uğraşacağız şeklinde tepki verdi. 

"Edepsiz!"

Ebru Polat, kendisinin pozlarını ya da dekoltesinin beğenilmemesinin ayrı bir mevzu olduğunu açıkladı. Ancak bu tarz bir yorumun büyük bir üslupsuzluk örneği olduğunu dile getirerek kullanıcıya karşılık olarak büyük tepki verdi. Ebru Polat, kullanıcıya edep meselesinin dekolte değil, beyinde başladığını açıkladı ve maalesef sen çok edepsizsin şeklinde tepki gösterdi.

İlgili Haberler