Şarkıcı Hadise'den müjde gibi haber! Hangimiz hata yapmadık ki dedi, mutluluk haberini paylaştı!

Şarkıcı Hadise'den müjde gibi haber! Hangimiz hata yapmadık ki dedi, mutluluk haberini paylaştı!

Ünlü şarkıcı Hadise, sevenlerine çok mutluluk verecek bir haber verdi. Basın açıklamaları yapan Hadise, hayatıyla ilgili güzel bir detaya değindi. hangimiz hata yapmadık ki diyerek geri adım atan Hadise, bakın ne yaptı?

Ünlü şarkıcı Hadise'den olay yaratan açıklamalar geldi. Hayatı ile ilgili paylaştığı detayı sevenleri duyunca çığlığı bastı. İşte Hadise'nin bombası!

Barıştılar!

Ünlü şarkıcı Çırağan Sarayı'nda bir makyaj firması için reklam tanıtımı yaptı. Basın toplantısında soruları yanıtlayan şarkıcı, müjdeyi patlattı. Eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile tekrar birlikte olduklarını duyuran şarkıcı, müjdeli haberi verdi. 2020 senesinde hangimizin psikolojisi yerindeydi diye sorarak bir takım problemlerin artık geride kaldığını işaret eden Hadise, Yıldırım ile barıştıklarını dile getirdi. Kadınların çok yoğun bir şekilde duygularını yaşadıklarını aktaran şarkıcı, hem cinslerim beni anlayacaktır sözleri ile ayrılıklarına açıklama getirdi.

Evlilik gündemde yok

Şuanda çok mutlu olduklarını dile getiren şarkıcı, evlilik sorusuna ise hemen haberini yapıyorsunuz şeklinde sitem etti. Evlilik söz konusu olursa herkesin duyacağını açıklayan Hadise, kendisine yöneltilen Yıldırım'ın yollarınıza gül döktü mü sorusuna ise kahkahalarla karşılık verdi.

Hadise ayrıldıkları dönemde korona virüsünü kapmıştı. Covid-19'a yakalanan güzel şarkıcı, kendisini karantinaya almış bu dönemden önce de sevgilisinden ayrılmıştı. Yıldırım çıkan ayrılık haberlerini inkar etse de Hadise ayrıldıklarını herkese açıklamıştı. Çift, yeniden barışarak sevenlerini mutlu etti.

Altta kalmadı

Hadise ise son günlerde Exxen Platformunda yayınlanacak olan O Ses Rap yarışmasındaki jüri üyeliği ile gündeme geldi. EXXEN hesabından paylaşılan yarışma afişine özellikle twitter kullanıcılarından tepki yapmıştı. Hadise'nin rap ile ne alakası var diyenlere ise Hadise kısa bir şarkı ile karşılık vermişti.