Savaşçı Dizisi'nde Son Karar: Bir Oyuncu Veda Edecek Yerine Altı Oyuncu Gelecek! İşe Yaramazsa...

Savaşçı Dizisi'nde Son Karar: Bir Oyuncu Veda Edecek Yerine Altı Oyuncu Gelecek! İşe Yaramazsa...

FOX TV'de yayınlanan aksiyon dizisi Savaşçı, yayınlandığı tarihten bu yana en kötü reyting sonuçlarını aldı. Büyük bir hazırlıkla geri dönen Savaşçı reytinglerden beklediğini alamayınca radikal bir karar imza attı...

FOX TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi, 2017 senesinden bu yana en kötü reytingleri aldı. Büyük bir iddia ile gelen dizi, Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi başarılı isimlerle adeta şampiyonlar ligini kurmuş tu ancak umduğu ilgiyi göremedi...

Dizi uzun bir süre sadece tanıtımlarını yayınladı ve gün boşluğu olmadığı için seyircisini çıldırtma noktasına getirdi. Hatta yayınlanacağı belirtilen akşam başka bir dizi yayınlanınca seyirciler isyan bayrağını çekmişti. Savaşçı FOX TV'nin pek çok dizinin ipini çekmesinin ardından sonunda ekranlara geldi. Ancak reytinglerde hiç iyi bir performans sergileyemedi.

Karadağlı veda edecek

Dizinin ikinci kötü haberi ise rolüne çok yakıştırılan Tamer Karadağlı'nın sadece birkaç bölüm için anlaşma imzalaması  oldu. Başrol olarak diziye giren ve Albay Oktay Göktür karakterini canlandırmak için diyete girerek kilo verip forma giren ve daha pek çok uğraş veren Karadağlı Savaşçı setine veda edecek. 

Hayranları çok üzüldü

22 Mayıs Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölümde Tamer Karadağlı'nın diziden ayrılacağı öğrenildi. Karadağlı'nın diziden ayrılacağı öğrenildiğinde ise Savaşçı hayranları isyan etti.

Altı yeni oyuncu gelecek

Diğer yandan Savaşçı ekibi diziyi diriltmek için FOX TV'den son bir şans aldı. Reytinglerde dibi gören Savaşçı, aslında belli bir hayran kitlesine sahipti. Reklam çalışmaları ile çok fazla heyecan kazandıran Savaşçı, çok geç ekrana çıkınca eski izleyicisinin büyük kısmını kaybetti. Kanalın temennisi ise diğer dizilere yönelen seyircinin sezon bittiğinde Savaşçı'ya geri dönmesi.

Diğer bir bilgiye göre de Savaşçı dizisine gelecek olan altı karakter eğer reytinglerde bir etki yaratmazsa dizinin yayın günü değişebilir. Ancak bu ihtimalin yanında dizinin final yapması tehlikesi de bulunuyor. Bu nedenlerden dolayı Savaşçı'yı ilerleyen günlerde zor zamanlar bekliyor.

 

En Yeniler