Savaşçı Dizisinin Oyuncuları Meğer ne çile çekiyormuş Hepsi ortaya çıktı

Savaşçı Dizisinin Oyuncuları Meğer ne çile çekiyormuş Hepsi ortaya çıktı

FOX'ta yayınlanmakta olan ve beklenen dizi Savaşçı sonunda geri döndü. Dizinin set ekibinden bir isim ise gerçekleri açıkladı. Oyuncuların zorlu şartlar altında çektikleri diziden detayları veren oyuncu sosyal medyanın gündemine düştü...

FOX'ta yayınlanan Savaşçı dizisi dört sezonun ardından sonunda 100. bölümü ile sevenlerinin karşısında çıktı. Dizi, beklediği gibi iddialı bir şekilde dönerken dizinin sevilen isimlerinden Albay İbrahim Kopuz'a hayat veren Murat Serezli'den büyük itiraflar gelince de ortalık karıştı. 

Yavaş yavaş yükseliyor

Cumartesi akşamları yayınlanmaya başlayan Savaşçı, önceki hafta reytinglerde ilk ona girmeyi başararak yarışı dokuzuncu bitirmişti. Geçtiğimiz bölümde ise hem totalde hem de ABC'de yedinci sıraya yükselen Savaşçı, AB listelerinde ise ilk ona girememişti.

Dizinin 101. bölümünün ardından Albay İbrahim Kopuz'a hayat veren Murat Serezli'den büyük itiraf geldi. Merak edilen soruları yanıtlayan Serezli, dizi oyuncularının ve bütün set ekibinin zorlu bir çekim döneminden geçtiğini, özellikle yüzüncü bölümü çekmenin zor olduğunu açıkladı.

Eskişehir'in soğuğuna birden bire maruz kalınca...

Koronavirüs nedeniyle bölümü bir türlü ekemediklerini açıklayan Serezli, bir yandan da beşinci sezonun gecikmesinin yarattığı sıkıntıya değindi. Çekimleri Eskişehir'de olan Savaşçı dizisi, soğuğu keskin olan Eskişehir'e geç gittikleri için büyük bir soğuk sıkıntısı yaşadıklarını söyledi. Murat Serezli, daha öncesinde Eskişehir'e soğuklar yaklaşırken gittiklerini, bu nedenle de bünyelerinin yavaş yavaş alıştığını açıkladı. Ancak beşinci sezon için ayazın tam ortasına gittiklerini dile getiren Serezli bu nedenle birden bire karşılaştıkları soğuk karşısında çok zorlandıklarını söyledi. 

İkişer ikişer kırk kıyafet giyiyorlar

Serezli, bir gece geç saatte arazide yaptıkları çekimin ardından oyuncu karavanına gittiğinde kırk parça kıyafet çıkardığını söyledi. Havanın eksi on derece olduğu bir ortamda her şeyden iki tane giydiklerini söyleyen Serezli, iki çorap, iki eldiven, iki içlik, ikişer kıyafet ve birden fazla kazak giydiğini de itiraf etti.

Serezli, konu ile alakalı olarak "yediğimiz ayazı unutmayabiliriz" dedi.