Seda Sayan Kılıçdaroğlu Restiyle Gündeme Oturdu Öyle bir yanıt verdi ki gerçekten...

Seda Sayan Kılıçdaroğlu Restiyle Gündeme Oturdu Öyle bir yanıt verdi ki gerçekten...

Sanatçı Seda Sayan Basında gündem olan açıklamalara imza attı. En dikkat çeken cevabı ise Kılıçdaroğlu göndermesi oldu. Olay ifadeler bakın nasıl..

AKP iktidara geldiği günden bugüne sanat dünyası başta olmak üzere iş dünyası ve medya dünyasından bir çok isimlerle etkinlik yapıyor.

Zaman zaman bir çok sanatçıyı AKP etkinliklerinde görüyoruz. Seda Sayan'da onlardan birisi. Bugün Seda Sayan'ın Açıklamaları medyanın gündemine oturdu.

Özellikle Yandaş sanatçı yakıştırmasıyla ilgili

Sözlerinin en dikkat çeken kısmı ise Kılıçdaroğlu çağırdı da gitmedik mi oldu? İşte Haber Global ekranlarında konuşan Seda Sayan'ın gündeme oturan açıklamasıyla ilgili o detaylar:

Yandaş sanatçı muamelesi görüyorum. Bazen Cumhurbaşkanı yalakası diyenler de oluyor. Bunlar umrumda mı hiç umrumda değil! Bir Cumhurbaşkanı sizi bir davete çağırıyorsa, icabet etmelisiniz. Benim yakın olduğum sadece Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi değil ki. Ben Turgut Özal Beyefendiye de çok yakındım. T

ansu Çiller, stüdyoda program yaparken stüdyomun kapısından bana sürpriz yapmış gitmiş bir hanımefendidir.

Süleyman Demirel’le de çok yakındım. Bunlar konuşulmuyor, neden Recep Tayyip Erdoğan konuşuluyor? Size ülkenin Cumhurbaşkanı size bir davetiye göndermişse, bunu kabul edip oraya gitmenizin ne sakıncası var? Buna bu gözle bakanlar utanmalı bence. Tabii ki gideceksiniz. Yine çağrılayım yine giderim. Sayın Kılıçdaroğlu çağırdı da gitmedik mi?