Sefirin Kızı Dizisi Final Yapınca Gözler O Diziye Çevrildi! Engin Akyürek'ten Büyük Açıklama...

Sefirin Kızı Dizisi Final Yapınca Gözler O Diziye Çevrildi! Engin Akyürek'ten Büyük Açıklama...

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı finalini yaptı. İki sezon süren Sefirin Kızı macerası bazı talihsizlikler nedeniyle erkenden bitti. Ancak dizinin bitmesi gözleri anında başka yöne çevirdi. Akyürek'ten önemli açıklamalar...

Sefirin Kızı dizisi dört mayıs salı günü finali ile ekranlardaydı. Sevilen dizi üçüncü sezon için onay alamamasına rağmen ikinci sezonunu güzel bir şekilde bitirdi. Dizinin finalinden sonra ise Engin Akyürek dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Sefirin Kızı dizisi Star TV'nin iyi reyting getiren dizilerindendi. Yurt dışından da çok fazla ilgi gören Sefirin Kızı dizisi, ilk dönemlerinde çok büyük başarılar yakaladı. Başrollerinde Neslihal Atagül ile Engin Akyürek'in bulunduğu Sefirin Kızı dizisi bu sezonda talihsiz bir gelişme yaşadı. Neslihan Atagül'den sonra yoluna Tuba Büyüküstün ile devam eden Sefirin Kızı reytinglerde iyi bir sonuç alamayınca üçüncü sezon onayını da alamadı. İkinci sezonunu noktalayan diziden sonra Engin Akyürek'ten bir açıklama geldi.

Engin Akyürek'ten açıklama

Ayşe Arman'a konuşan Engin Akyürek, dizinin reyting oranları ile başarısının bir tutulmaması gerektiğini dile getirdi. Akyürek'e göre Sefirin Kızı başarılı ve kendisini gerçekleştirmiş bir iş. Yurt dışına da yolculuk yapacak olan Sefirin Kızı'nın bunda da başarılı olmasını umduğunu belirten Akyürek, işlerin bozulduğu zaman üzülmenin ve dert etmenin de normal olduğunu dile getirdi. Ancak Akyürek bu durumun işlerinin de doğasında olduğunu açıklamalarına ekledi.

Yurtdışında başarılı olması bekleniyor

Dizinin ikinci sezonu talihsizliklerle ilerlemiş olsa da hayranları dünyanın dört bir yanında desteklerini eksik etmedi. Yurt dışı pazarına hazırlanan Sefirin Kızı'nın bunun sonucunda etkili bir tanıtım yapması ve başarı yakalaması bekleniyor. Elli ikinci bölümü ile final yapan dizinin Türk dizi tanıtımına ise büyük bir katkısı olduğu da yadsınamaz bir gerçek.

Gözler Kağıt Ev'e çevrildi

Dizinin finalinin ardından ise gözler Star TV'de yer alan Kağıt Ev dizisine çevrildi. Kağıt Ev başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu gibi güçlü isimler barındırıyor Kağıt Ev dizisi nedeniyle Star TV, Sefirin Kızı dizisini pazartesi akşamından salıya çekmişti. Ancak Kağıt Ev dizisi pazartesi akşamı azılı bir rakibi olmamasına rağmen reytinglerde iyi bir performans sergileyemedi. 

En Yeniler