Sefirin Kızı dizisinde Yeni değişiklik resmen başlıyor

Sefirin Kızı dizisinde Yeni değişiklik resmen başlıyor

Star TV'de bundan sonra salı akşamı yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizisi finale doğru ilerlerken büyük bir değişiklik yaşadı. Seyirciyi şaşırtacak hamle dizinin final kararını etkileyebilecek mi?

Star TV'nin finale gelen dizisi Sefirin Kızı büyük bir değişikliğe gidiyor. Dizide bu hafta finalin de etkisiyle çok şey yaşanacak.

Star TV'nin dizisi olan Sefirin Kızı'nda başrollerde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ikilisi oynuyor. Daha öncesinde Neslihan Atagül'ün başrollerinde oynadığı dizide yaşanan değişiklik sonrasında seyirci umduğunu bulamamıştı. Bu nedenle çok düşük reytingler alan dizi final kararı aldı. Diğer dizilerin de etkisi ile Star TV'nin dizileri maalesef bu sezon epey hayal kırıklığı yarattı.

Normalde pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yerine, yeni gelecek olan dizi Kağıt Ev dizisi yayında olacak. Salı akşamları ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Masumlar Apartmanı'nın büyük kapışması yaşanıyor. Bu da Star TV'nin artık Sefirin Kızı dizisi için hiçbir umudunun kalmadığının göstergesi.

Yeni bölümünde neler olacak?

Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümde ise tüm çabaları sonunda Mavi, Melek ile beraber konağa girebilecek. Sancar da bu sayede büyük bir aileye kavuşmanın mutluluğunu yaşıyordu. Fakat Halise, Mavi'ye kalbini açmayacak gibi görünüyor.

Halise ise hem Sedat hem de Güven'den büyük bir baskı görmeye devam eder. Bu arada Gülsiye bir olaya tanık olarak Halise hakkında büyük bir şüpheye kapılır. Halise'nin ise önünde zorlu bir seçim vardır, ya oğlunu ya da vicdanını kaybetmesi gerekecek bir durumla karşı karşıya kalacak.

Mavi'nin kararı herkesi etkileyecek

Sancar büyük ailesinin mutluluğunu yaşarken tüm şüphelerden de arınmaya çalışır fakat Mavi kendi başına bir karar alır. Bu karar hem Sancar ile kendisini hem de Sancar'ın sevdiklerini etkileyecektir.

Elvan ise bir yandan öğrendiği gerçekleri sindirmeye çalışırken ardı ardına hayatını farklılaştıracak kararlar alır. Bir yandan da Bora ile Yahya'nın baskısı karşısında köşeye sıkışır.