Selçuk Tepeli'nin Herkes Nereli olduğunu ve eşini merak ediyordu bakın Tepeli nereli..

Selçuk Tepeli'nin Herkes Nereli olduğunu ve eşini merak ediyordu bakın Tepeli nereli..

FOX TV Ekranında fırtınalar estiren Selçuk Tepeli'yi herkes merak ediyor! Selçuk Tepeli hakkında en çok merak edilen ise memleketi ve evli olup olmadığı.. Peki detaylar ne?

Gazeteci Fatih Portakal'ın istifasının ardından FOX TV'de Ana Haber bültenini sunmaya başlayan ve yorumlarıyla dikkat çeken Selçuk Tepeli bir yandan reyting rekorları kırmaya devam ederken bir yandan da toplumu ilgilendiren kritik konulardaki yorumlarıyla dikkat çekiyor.

Selçuk Tepeli böylesine dikkat çekerken herkesin merak ettiği bir konu var. Selçuk Tepeli nerelidir? Bugüne kadar nerelerde çalışmıştır? Ve en önemlisi evlimidir..

İnanın bu soruya bizde cevap bulamadık. Yüzlerce internet sitesini taramamıza rağmen Selçuk Tepeli hakkında evli veya evli değil konusuna kesin bir cevap bulamadık.

Ancak Selçuk Tepeli'nin İstanbul'da doğduğunu öğrendik. 

Elde ettiğimiz bilgilere göre 1974 yılında İstanbul'da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuş.

FOX TV'nin başarılı Ana haber sunucusu Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını tamamlamış..

Meyda Dünyasında ise Aktüel Dergisi ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği görevinde bulunmuş. Ardından Habertürk Yayın danışmanlığı ile Habertürk hafta sonu ekinin genel yayın yönetmenliği görevinde bulunmuş.

Uzun bir süre sonra Habertürk TV Genel yayın yönetmenliği görevinde bulunan Selçuk Tepeli gazeteci Fatih Portakal'ın istifasıyla birlikte Eylül 2020'den itibaren Fox Ana haber sunuculuğu görevine devam etmektedir..

Kendisi hakkında detaylı bir biyografi hazırlatır mı hazırlatmaz mı bilemeyiz ama genel olarak medya dünyasında yer alan hakkındaki bilgiler bu şekilde...

İlgili Haberler