Sen Çal Kapımı Dizisi FOX TV'nin Başını Fena Yaktı Kanal ve Yapım Şirketi Şaşkına Döndü

Sen Çal Kapımı Dizisi FOX TV'nin Başını Fena Yaktı Kanal ve Yapım Şirketi Şaşkına Döndü

Savaşçı Dizisiyle dibi gören FOX TV Bu kez Sen Çal Kapımı Dizisi nedeniyle şoka girdi! Yayınladığı çok sayıda TV dizisi büyük çöküşler yaşarken umduğunu bulamayan FOX TV Şimdi ise başka bir kötü haberle sarsıldı.

Fox tv ekranlarında geçen yaz yayınlanmaya başlayan dizi Sen Çal Kapımı yaklaşık 2 ay kadar önce sezon finali yapmıştı. Dün ekranlara 40. Bölümüyle gelen dizide istenen maalesef bulunmadı. Ara vermeden önce reytingleri bir hayli düşen dizi, geri dönerken de Total ve Ab sıralamalarında maalesef 7. sırada kalıyor.

#yenidensçk hastagleriyle en çok paylaşım alan dizide olsalar sosyal medyada maalesef bu izlenmeye yansımadı. Muhtemelen ardı arkası kesilmeyen verilen fragmanlar seyirciyi kendisine çekmeyi başardı tabii bunun sezon finaline giren Sadakatsiz ve yakın zamanda yine final yapan Masumiyet'e borçlular.

Ancak şu da unutulmamalı ki Show Tv'de Bensu Soral'ın dizisi Cam Tavanlar ile seyirciye merhaba dedi. Seyirci çok arada kalmış olacak ki Cam Tavanlarda reyting listesinde 10. sırada yer alıyor. Peki bu kadar çok heyecenla beklenen diziler algısı neden böyle oldu.

Sen Çal Kapımı zaten hemen hemen bütün kurguyu fragmanlarda verdi ve insanlar izlemek istemedi. Cam Tavanlar dizisi ise, Kurtuluş Osman dizisinin kurbanı oldu.

Kurtuluş Osman, Burak Özçivit'in oynadığı ve çok sevilerek takip edilen, Atv ekranlarında yayınlanan bir dönem dizisidir.

2752283-1bc5ddf9de4773d0356f1f9251e11f43-640x640.jpg

Sen Çal Kapımı dizisine geri dönecek olursak, 3 büyük ayrılık ile dizide dengeler değişmiş durumda. Zaten zaman olarakta dizi bildiğimiz üzere 5 yıl sonrasında devam etti. Eda ve Serkan'ın kızları Kiraz (Maya Başol) çok başarılı bir performansla diziye dahil oldu.

Ancak Kiraz'ın şirinliği için seyirci devam edecek mi göreceğiz. Melisa Döngel, İlkyaz Arslan ve Çağrı Çıtanak'ın diziye veda etmesi seyirciyi çok üzdü.

En son Sitare Akbaş'ın ayrılması izleyiciyi bu kadar üzmüştü. Finaline 10 bölüm kalan dizide bakalım dengeler değişecek ve zirve yolları kendilerine açılacak mı yoksa işte buralarda takılacaklar mı? Hep beraber göreceğiz.

En Yeniler