• BIST 98.455
  • Altın 219,530
  • Dolar 5,3279
  • Euro 6,0542
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 0 °C
  • İzmir 11 °C

Sercan Var Ortadoğu'da ilgi odağı oldu!

Sercan Var Ortadoğu'da ilgi odağı oldu!
Sivaslı Genç girişimci Sercan Var Kuveyt'te ilgi odağı oldu. Kısa sürede başarılarıyla kendinden söz ettiren Sercan Var'dan çok özel açıklamalar

Öncelikle Merhaba Sercan,Röportaj teklifimizi kabulün için teşekkür ederim. Biraz kendinden bahsedebilir misin okurlarımıza Sercan Var kimdir?

Merhaba ulusalpost ailesi ve okurları. 29 yaşındayım İstanbul dogumluyum fakat aslen Sivaslıyım

Ne zamandır Girişimcilik ile ilgilisin, girişimcilik üzerine projeler ve planlar ne zaman canlanmaya başladı aklında?
 

Bu Babadan gelen bir şey aslında girişimci ruhu hep vardı imkanlar kısıtlıydı. Ama kafamda birşeylerin  net oluşması 2015 senesinde yine Kuveyt'te oldu.
 

16808700_1274350569347120_859455432_n.jpg

Bugüne kadar neler yaptin ? Ve bugünlere gelmende en büyük etken ne oldu ?

Bir çok iş denedim farklı farklı meslekler severek yapabileceğim mesleği bulana dek hepsinden farklı tecrübeler edindim. En büyük etken Kuveyt'e gelip Edam Group Genel müdürü Asrhaf Hallal ile tanışmak oldu.yurt dışına çıkma isteğime ailemin büyük desteğide var elbette..

Genel olarak bir başarı varsa bu ekip işidir ben birlikte çalıştığım arkadaşlara bu konudan dolayı teşekkür ederim ve birlikteliğimizin devamını dilerim.

Ciddi bir ilgi var üzerinizde bu görülüyor. Özellikle sosyal medyada yapılan paylaşımlara da ilginin büyük olduğu görülmekte. Peki ama Nasıl doğdu bu hikaye. Ve şuan geldiginiz noktayı nasıl tanımlıyorsun?

İlgi için minnettarız bu güzel bir duygu Sonuçta yaptiğınız işleri büyük bir kesim beğeniyor ve tebrik mesajlari gönderiyor bu bizi daha çok motive ediyor ve doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Çok zorluklar çektik sonunda hikayemiz başladı ve henüz yolun başındayız,yolumuz uzun.

16780679_1274350572680453_810400949_n.jpg

Kuveyt’te hakkında yapilan haberde ‘Ortadoğuda Bir Türk Yıldız Doğuyor’  diye soz edilmişti. Bu konuda ne hissediyorsun ?

Bu düşünceden  dolayı gururluyum. Farklı bir ülkedeyiz ve ülkemizi temsil ediyoruz bunu en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Üzücü olan tarafi ülkemizde burada olan desteği göremiyoruz.

Çocukken hayalinizi kurduğunuz bir meslek  varmıydı? Ve şuan yaptiğınız işi severek mi yapıyorsunuz?

Futbolcu olmayi çok istedim. Kesinlikle severek yapıyorum.

En çok sevilen ürünleriniz neledir?

Bambam,Sivas ve Lokum Special ürünlerimiz en çok sevilen ürünler.

Ortadoğu ve Türkiye ile ilgili bir projeniz varmı planlarınız neler? 

Yakın zamanda Öncelikle 'Kasap Turkish steakhouse olarak Ortadoğuda etkin olmak istiyoruz öncelikli calışmakta olduğumuz hedeflerimiz  Katar,Dubai,Umman,Saudi Arabistan Fakat uzun vadedeki planlarimizda tabiki Güzel ülkemiz Türkiye var. Türkiye'de şu an Pazar büyük ve ciddi rakiplerimiz var Ortadoğu'da adımlarımızı doğru atabilirsek Ülkemizi En güzel şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz.

Bu keyifli röportajin için teşekkür ediyorum Sercan. Son olarak; seni ilgiyle takip eden okurlarımıza ve girişimcilere nasıl bir çağrı yapmak istersin?

Asıl ben çok teşekkür ederim benim için bir zevkti. Yaptığınız işi sevmeye çalışın eğer olmuyorsa sevdiğiniz işi yapmaya çalışın. Risk almaktan korkmayın ve sabredin

ULUSAL POST - SADIK ŞİMŞEK

16780544_1274354989346678_1002801242_n.jpg

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim