Şeref Meselesi 23.bölüm

Şeref Meselesi 23.bölüm

Şeref Meselesi'nin 23.bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu oldu.

Şeref Meselesi yepyeni bölümü ile pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Yayınlandığı ilk günden beri ekranlarda büyük çıkış yakalayan Şeref Meselesi yine heyecan dolu yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Şeref Meselesi 23.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman videosu ve özetini haberimizden takip edebilirsiniz.
 
Şeref Meselesi son bölüm özeti:
 

Sibel’in ardından herkes büyük bir acı yaşar. Yiğit, doğmamış bebeğinin ve Sibel’in ölümünden kendisini sorumlu tutar. Yaşadığı acıyla derinden sarsılan Yiğit, bu sefer Emir ile inatlaşmaz ve işbirliği içine girer.
 
Abisine destek olmak isteyen Emir, Yiğit’i kendi evlerine götürür. Karşısında Yiğit’i gören Kübra şaşkınlığını belli etse de Yiğit’e karşı şefkatle yaklaşır, onu teselli etmeye çalışır.
 
Seyhan’ın adamlarının yaptığı bir hata emniyetin eline delil geçmesine sebep olur. Seyhan, ardında bıraktığı delillerden kurtulmak için şimdide hedefine Kübra’yı alır. Böylece Emir’i de avucunun içine alacağını düşünür. Kübra’yı kurtarmak için yola çıkan Emir ve Yiğit, Seyhan’la karşı karşıya gelince sürpriz gelişmeler yaşanır.
 
İşte Şeref Meselesi'nin 22.Bölümü'nün özeti: