Seren Serengil'den Kötü Haber Geldi Sevenleri Adeta Yıkıldı!

Seren Serengil'den Kötü Haber Geldi Sevenleri Adeta Yıkıldı!

Ünlü şarkıcı zor günler geçiyor Seren Serengil hastaneye kaldırıldı, acil ameliyata alındı..

Zor günler geçiren Seren Serengil'den kötü haber geldi. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre: Geçirdiği mide ameliyatlarının ardından sağlık problemleri yaşayan 50 yaşındaki şarkıcı ve magazin programı sunucusu Seren Serengil, acil ameliyata alındı. Uzun süredir sağlık problemleriyle mücadele eden Seren Serengil, bugün sabah 05.30'da aniden gelişen ve artan ağrıları sonucu hastaneye kaldırıldı.

"SAFRA KESESİ ALINACAK"

Acil ameliyata alındığı öğrenilen Serengil'in erkek arkadaşı Mustafa Tohma konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş.

Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak.

Dualarınızla bugünleri atlatacak."

Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden ünlü şarkıcı, hastalığıyla ilgili, "Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor.

O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum. Yemek yediğim anda midem bulanıyor. Yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beynime oksijen gitmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

Seren Serengil'e Ulusalpost olarak acil şifalar dileriz.. 

En Yeniler