Sevilen Dizi Masumlar Apartmanı Dizisinin Başarılı Oyuncusu, 6 Yıllık Evliliğini Tek Celsede Sonlandırdı!

Sevilen Dizi Masumlar Apartmanı Dizisinin Başarılı Oyuncusu, 6 Yıllık Evliliğini Tek Celsede Sonlandırdı!

TRT1’de yayınlanan farklı farklı psikolojik sorunlar yaşayan 3 kardeşin yaşam hikayesini ekranlara taşıyan Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen ve başarılı oyuncusu 6 yıldır süren evliliğini tek celsede sonlandırma kararı aldı.

Masumlar Apartmanı dizisine katılarak dikkatleri üzerine çekerek sağlam adımlar ile ilerleyen Esra Ruşan, yönetmen olarak işini yapan Fatih Kızıkgök ile evliliğini bitirdi.

Masumlar Apartmanı dizisi ile bütün hünerlerini ekran karşısındakilere gösterdi.  Bu başarılı hayatından dolayı da özel hayatı medyada gündem oldur. Esra Ruşen, uzun yıllardır beraber olduğu Fatih Kızıkgök ile olan ayrılığı, medyada gündem oldu. Geçtiğimiz aylarda Fatih Kızıkgök tarafından Masumlar Apartmanı dizisinin başarılı oyuncusu Esra Ruşan’a boşanma davası açılmıştı ve bu boşanma davası sonuca kavuşarak, çiftin beraberliği tek celsede son buldu.

Karşılıklı bir şekilde anlaşarak boşanma kararı almalarının yanı sıra çiftin iki yaşındaki kızının velayetinin de annesine verildiği öğrenildi. Protokol ile Esra Ruşan’dan ayrılan yönetmen Fatih Kızılgök, kızı için her ay 2 bin TL iştirak nafakası ödemesi için de kararın çıktığı belirtildi.

Masumlar Apartmanı’nın Başarılı Oyuncusu Esra Ruşan Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinin başarı oyuncusu Esra Ruşan 1983 yılında Kars’ta dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur. İlk dizi projesini 2006 yılında Arka Sokaklar isimli dizi ile yapmıştır. Bu projenin ardından Esra Ruşan, yine birçok projelerde yer aldı. Vatanım Sensin ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi döneminin başarılı ve reyting rekorlarına sahip dizilerde de oyunculuk kadrosuna katıldı.2012 senesine gelindiğinde ise Ustura Kemal gibi başarılı bir dizide yer aldı. Yetenekli isim Esra Ruşan, TRT1 kanalında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde de başrol oyuncusu olarak Esra karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Şu an ki dizisindeki başarısı ile kendisinden oldukça söz ettirmektedir. Yayınlandığı tarihten sonra kendi adıyla veya dizinin adı ile sosyal medyada gündem olmaktadır. Masumlar Apartmanı dizisi ve Esra Ruşan’ın başarıları sayesinde, dizisinin yayınlandığı tarihlerde izleyiciler ekran başına kitlenmektedir.

İlgili Haberler