Sevilen Dizi Masumlar Apartmanından üzen haber final mi yapacak ?

Sevilen Dizi Masumlar Apartmanından üzen haber final mi yapacak ?

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde korkutan gelişme. Sosyal medya bu haberle çalkalandı! Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerinde oynadığı Masumlar Apartmanı dizisi final mi yapacak?

TRT1'de pazartesi akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi seyircisini korkuttu. Seyirci sosyal medyaya akın ederken herkes Masumlar Apartmanı'nın bu sezon final yapma ihtimalini tartıştı. 

Sevilen dizi ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile kapışmalı olarak reytinglerde ilerliyor. Alınan son haberle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finaline gideceği, dizinin önümüzdeki sene de yedinci sezonu ile seyirci karşısına geçeceği öğrenildi. Bu durum Masumlar Apartmanı izleyicisini korkutmaya yetti.

Çünkü dizi her ne kadar iyi ilerlese de çoğunlukla reyting yarışından ikinci olarak çıkıyordu. Tıpkı cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda gibi dizilerin kaderi gibi Masumlar Apartmanı da önümüzdeki sene Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nedeniyle sürekli ikinci sıraya yerleşebilir. Hatta yeni gelen diziler bile Masumlar Apartmanı'nı tehdit edebilir. Çünkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yedinci sezonu ile seyircinin tıpkı Arka Sokaklar gibi elinde tutabilecek potansiyele sahip.

Merve Dizdar diziden ayrıldı

Diğer yandan dizinin Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar diziden ayrılıyor. Farklı bir karakter diye gelebilir ya da dizi kalan karakterlerin etrafında şekillenebilir ancak bu hikayeler ikinci bir sezona kadar merak uyandırır mı bilinmiyor. 

Yavaş yavaş da dizilerin ikinci sezon onayları ya da final kararları çıkarken Masumlar Apartmanı izleyicisi de adeta haberi endişe ile bekliyor. Çünkü ikinci sezon onayı almama ihtimali de var.

Resmi bir açıklama yok ama...

Yine de yüksek başarı yakalamış ve uzun süredir yükselişe geçen TRT1'in dizi kuşağına farklı bir hava katmış olan Masumlar Apartmanı'nın kolay kolay harcanacağı düşünülmüyor. 

Henüz kanal yönetimi ya da yapımcılardan resmi bir karar açıklanmadı. Ancak hem seyircinin isteği hem de beklenilene göre Masumlar Apartmanı önümüzdeki eylül ayında da yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında boy gösterecek.

İlgili Haberler