Sevilen Rapçi Ezhel hakkındaki o iddiayı sevenleri gündeme getirdi! Ezhel hakkındaki iddialar doğru ise...

Sevilen Rapçi Ezhel hakkındaki o iddiayı sevenleri gündeme getirdi! Ezhel hakkındaki iddialar doğru ise...

Ünlü Ankaralı Rap yıldızı Ezhel hakkında son dakika gelişmesi yaşandı. Ortaya atılan iddialara henüz cevap vermedi! Şarkıcı Ezhel hakkında ortaya çıkan gerçek ne? İddialar doğru ise Ezhel... Rapçi Ezhel hakkında şaşırtan iddia...

Ünlü Ankaralı Rapçi Ezhel hakkında hayranları bir iddia ortaya attı. Ezhel'i instagram üzerinden takip eden hayranları artık sevgilisini takip etmediğini fark ettiler. Şarkıcının model olan sevgilisi Abiba Bakayoko'nun da Ezhel'i takip etmiyor oluşu iddiaları güçlendirdi. 

Sevgililer ayrıldı mı?

Ezhel ile Abiba Bakayoko birlikteliğinin bittiğini iddia eden hayranları, uzun süredir birlikte fotoğraf da paylaşmadıklarını aktardı. İkilinin instagram hesaplarında birbirleriyle çekilmiş fotoğrafların da bulunmadığını fark eden hayranlar, Ezhel ile Abiba birlikteliğinin sonlandığını öne sürdü.

Güneşi gülüşüne sığdıran kadın oydu

Ezhel, ünlü şarkısını daha Amasya'da askerdeyken Abiba'ya İngilizce bir şiir yazarak sözlerini bulmuştu. Çiftin aşkı ise 2019 senesinde başlamıştı. Abiba Bakayoko Almanya'da yaşıyor ve çok büyük markalar için modellik yapmakta. 2016 senesinde Fildişi Güzellik Yarışmasında birinci olan Bakayoko, Ezhel'in konseri için İstanbul'a gelmişti. Olay yaratan pozu ile instagramı sallayan güzel model, bu fotoğrafını instagramdan silmediği de gözlerden kaçmadı.

Asker bitince Almanya'ya gitmişti

2019 yılından beri devam eden ilişkilerinde Ezhel Amasya'da askere gitmişti. Bedelli askerlik yapan rapçi, askerlik bittiğinde ise sevgilisinin yanına gitmişti. 

Ezhel kim?

Tam olarak sahne ismi "Ais Ezhel" olan rapçinin gerçek adı ise Ömer Sercan İpekçioğludur. 1990 senesinde dünyaya Ankara'da gözlerini açan ünlü rapçi, Ankaralı olduğunu da gururla belirtmektedir. Ankara'dan çıkarak tüm dünyaya şarkılarını tanıtan Ezhel'in yüzünde de Ankara dövmesi bulunuyor. 

İlk çıkışını 2017 senesinde albüm yayınlayarak yapan rapçi, geleneksel müziğe olan ilgisi ile tanınıyor. Pek çok müzik aleti çalıyor. Şarkıcı, Aşık Veysel'e olan hayranlığı ile de tanınmaktadır. 2018 senesinde uyuşturucuya özendirdiği gerekçesi ile kısa bir tutuklanma olayı yaşayan Ezhel, şuanda yurt dışından sanatçılar ile düetler gerçekleştiriyor.